UudisedEesti

E-smaspäev ahvatleb uute sooduspakkumistega juba täna

0

Täna, 9. mail toimub kolmandat korda Eesti suurim e-ostlemise päev ehk E-smaspäev, kus erinevad veebipoed teevad klientidele väga häid pakkumisi.

E-smaspäeva eesmärgiks on pakkuda tarbijatele 24-tunni jooksul veebipoodides eriti häid soodustusi ja seeläbi suurendada Eesti e-poodide tuntust. Sel aastal osaleb kampaanias 118 e-poodi, nende seas nii tuntud tegijaid kui alles alustavaid e-kauplejaid. E-smaspäeval avab Coop Eesti ametlikult e-poe.

E-smaspäeva idee autorid on Silver Hage ja Matthias Vutt ning esmakordselt toimus E-smaspäev 10. novembril 2014. aastal. „E-smaspäeval pakuvad väga paljud Eesti e-kauplejaid tarbijatele laialdaselt sooduspakkumisi ja tasuta transporti, mis muudavad e-ostlemise veelgi mugavamaks ja atraktiivsemaks,“ selgitas Hage.

2015. aastal oli E-smaspäeval osalevate e-poodide hinnanguline läbimüük kuni miljon eurot. Maksimaalne e-poe läbimüük oli E-smaspäeval üle 96 000 euro, müügikäibe mediaan oli 1091 eurot. E-smaspäev kasvatas oluliselt e-poodide külastatavust (mediaan +97% võrreldes nädal varasema esmaspäevaga), maksimaalne külastatavuse kasv oli +2000%. Läbi mobiilsete seadmete tuli keskmiselt 18% e-poodide kogukäibest. Külastajate hinnangul oli tegemist hea algatusega, mis aitas avastada uusi kodumaiseid e-poode ning säästa nii hindadelt kui postikulult.

E-smaspäev toimub iga aasta maikuu ja novembrikuu teisel esmaspäeval. Kampaania keskkond asub siin, kust leiab infot kõigi osalevate e-poodide kohta. Pakkumised avalikustatakse 9. mail kell 00:00 ning on nähtavad keskööni. Kampaania korraldaja on Eesti E-kaubanduse Liit, mis ühendab enam kui 160 e-kauplejat ja teenusepakkujat.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

LG toob Eesti turule uued SUPER UHD nutitelerid

Eelmine lugu

Canon EOS M10 hübriidkaamera arvustus

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised