UudisedEestiLG

LG toob Eesti turule uued SUPER UHD nutitelerid

0

LG teatas 2016. aasta telerite seeria jõudmisest Eesti turule. Uues sarjas on lai valik SUPER UHD ja UHD telerite mudeleid suuruses 40–86 tolli. Kõik 2016. aasta telerid on varustatud LG uusima nutitelerite platvormiga webOS 3.0.

SUPER UHD telerid pakuvad ulatuslikku värvivalikut ning täiustatud pildi- ja helikvaliteeti tänu HDR Super ja Dolby Vision tehnoloogiatele ning LG Ultra Slim disainile. Ühtlasi on LG telerite tippmudelid varustatud uusimate IPS ekraanidega, mille True Black Panel funktsioon minimeerib peegeldusi ja täiustab kontrastust ning Contrast Maximizer muudab kontrastid sügavamaks, eraldades erinevaid objekte nende taustalt.

UHD telerid on varustatud ka ColorPrime Pro ja HDR Pro tehnoloogiate ja esmaklassiliste IPS 4K paneelidega, pakkudes kasutajatele sarnast pildikvaliteeti pisut teistsuguses disainis.

Kõikidel SUPER UHD ja UHD seeria teleritel on Ultra Slim disain – eriliselt õhuke ekraan ja pea nähtamatu raam loovad kujutluse õhus hõljuvast telerist. Uus seeria pakub ka erakordset helikvaliteeti. LG töötas SUPER UHD telerite väljatöötamisel koos tunnustatud audiosüsteemide looja Harman/Kardoniga, et luua selge heliga kõrgekvaliteediline kõlarite süsteem.

Lisaks pildi- ja helikvaliteedi täiendustele on nii SUPER UHD kui ka UHD telerid varustatud LG värskelt uuendatud nutitelerite platvormiga webOS 3.0. Platvorm on loodud selleks, et pakkuda erakordset kasutajakogemust ning intuitiivsemat teleri kasutamist. Sellel on kolm funktsiooni: Magic Zoom, Magic Mobile Connection ja täiustatud Magic Remote. Magic Zoom võimaldab kasutajal suurendada ekraanil objekte ilma pildikvaliteedis kaotamata. Magic Mobile Connection võimaldab LG TV Plus App’i abil lihtsalt ühendada nutitelefoni LG nutiteleriga, et tagada ligipääs mobiilirakendustele teleriekraanil.
Uh95

LG telerite kategooriadSuper UHD teleridUHD telerid
Telerite mudelidUH95, UH85, UH77UH75, UH65, UH63, UH61
Ekraani suurused86–49 tolli70–40 tolli
EkraanHDRHDR SUPER ja Dolby VisionHDR Pro
Ekraani värvidColorPrime PlusColorPrime Pro
3D värvide kaardistamine
Kontrastsuse täiustaja
IPS ekraanIPS 4K Quantum DisplayIPS 4K
 

Lai vaatenurk

DisainUniScreen, Metalic, Cinema ScreenMetalic, Cinema Screen
Ultra Slim disain
HeliHarman/kardon®ULTRA Surround
Smart TVWebOS 3.0WebOS 3.0
Energiasääst

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Technopolis Ülemiste AS maksab 1,8 miljonit eurot dividende

Eelmine lugu

E-smaspäev ahvatleb uute sooduspakkumistega juba täna

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised