UudisedEestiElisa

Elisa muutis Lääne-Eestis ja saartel internetivõrgu võimsamaks

0

Käesoleva aasta esimeses kvartalis toimunud võrgutööde tulemusel uuendas Elisa Läänemaa mereäärsel alal, Haapsalus ja selle linna lähiümbruses ning Saaremaal ja Hiiumaal kokku 70 tugijaama, muutes ka nii sealses hajaasustusega piirkonnas kui ka Väinamerel mobiilse interneti võrgu oluliselt võimsamaks.

Hiiumaale lisandus 8 4G LTE tehnoloogiaga tugijaama, samuti viidi seal Toomas Polli sõnu läbi paar suuremat 3G tehnoloogial põhinevat parendamist, et hiidlaste jaoks Elisa võrgu mahtu suurendada ja mobiilses andmesides tehtavaid toiminguid kordades sujuvamaks muuta. Saaremaale lisas Elisa lisaks olemasolevatele jaamadele 27 täiesti uut 4G LTE tugijaama.

Tänu kõigi 70 tugijaama moderniseerimisele parendati kõikides asukohtades ka 3G ja 2G tugijaamade levitingimusi ning lisaks täiendati 3G tugijaamade mahtusid Kuressaares ja Haapsalus.

Eelmise aasta algusest tänaseni on Elisa võrgutööde käigus uuendusi läbi viinud kokku rohkem kui 1100 tugijaamas üle Eesti. Tehnilise Järelevalve Ameti mulluse statistika alusel tõusis Elisa turuliidriks 4G interneti kasutajate arvus. Elisal oli Tehnilise Järelevalve Ameti eelmise aasta neljanda kvartali statistika alusel 264 000 4G klienti.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

HTC lansseeris uue tippklassi nutifoni, mille nimi on 10

Eelmine lugu

Tele2 arendab koos Microsoftiga telefonikõne tõlkijat

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised