UudisedHTC

HTC lansseeris uue tippklassi nutifoni, mille nimi on 10

0

HTC tegi mõned tunnid tagasi avalikuks uhiuue nutitelefoni, mille nimeks on lihtsalt arv “10”. Tootja sõnul kulus telefoni arendamiseks ja viimistlemiseks kokku 12 kuud.

Telefon on jälgib HTC kvaliteedistandareid, nagu eelmised M9, M10 jt, tähendades, et see on valmistatud väga kvaliteetsest metallist. Telefoni korpus on lõigatud välja metallitükist, mida on loomulikult veidi peale seda viimisteltud. Ääred on kaldus ning terve esikülg on tehtud klaasist.

HTC on püüdnud rõhku panna igale detailile. Isegi toitenupp on viimistletud, et see sobiks kokku ülejäänud telefoni disainiga ja ei torkaks silma. Ka kõlarite välimust on muudetud, et need ühtikisid kerega paremini ning sõrmejäljelugeja on väidetavalt väga hea ja tuvastab kasutaja sõrme iga nurga alt.

HTC 10 nutitelefon tagant

Kaamera

Kaamera on HTC sõnul kõikidest teiste tootjate kaamerates peajagu üle. Uue kaamera ava on ƒ/1.8 , tagasi on tulnud UltraPixel tehnoloogia, mis muudab hämaras pildistamise lihtsaks. Megapiksleid on 12 (1.55µm piksli kohta) ning tegemist on esimese telefonikaameraga, millel on nii lahtise ava juures ka optiline pildistabilisaator.

giphy

Vaid 6 millisekundiga käivituval kaameral on teise generatsiooni autofookus, mis hoiab liikuvad objekti teravana ka sarivõtte ajal. Fotoentusiastide rõõmuks salvestab kaamera ka RAW toorfaile, et neid pärast suures ulatuses töödelda, kui see peaks vajalikuks osutuma. Samuti on tegu esimese HTC telefonikaameraga, mis suudab salvestada 4K videot. Esikaameral on megapiksleid 5.

Selleks, et hea heliga videoid pärast mugavalt vaadata, on tagasi tulnud palju kiidusõnu väärinud BoomSound stereokõlarid, mis on parimad nutitelefoni kõlarid, mis iial loodud.

Kõik ülejäänu

2,2 GHz’ine neljatuumaline Snapdragon 820 protsessor pole midagi jalustrabavat, kuid sellest peaks enamikele kasutajatele piisama ja telefoni 5,2-tollisel Quad HD ekraanil kvaliteetse pildi näitamine pole probleemiks. Ekraan peaks paljudele telefonikasutajatele meeldima, sest see pole 6-tolline, vaid liigitub pigem keskmise suurusega telefonierkaanide hulka.

HTC esitles koos uue telefoniga kiirlaadimist, mis laeb uue mudeli aku 50%-ni poole tunniga.

Üks väga kiiduväärt tegu, mille tegi HTC uue “10” nutitelefoni puhul ära, puudutab tarkvara. Endiselt kasutab telefon Androidi peal Sense kasutajaliidest, kuid tootja rõhub sellele, et seal on minimaalselt lisarakendusi ning nad mõistavad kasutajaid, kellele ei meeldi eemaldamatud ruumi raiskavad HTC enda nuhkvara sisaldavad rakendused. Neid on uues telefonis väga vähe.

HTC nutitelefon 10

“10” nutitelefoni hinnaks on tootja märkinu 699 dollarit, mis polegi midagi väga hullu. Seade on saadaval HTC veebilehe kaudu hõbedases ja hallis värvitoonis, ent olemas on ka must versioon. Telefon tuleb koos 12 kuud kestva “UH OH” nn kindlustusega, mis tähendab, et kestvusaja jooksul vahetatakse mõranenud ekraan tasuta välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Milline on erinevus iPhone SE ja veidi vanema iPhone 6s’i vahel?

Eelmine lugu

Elisa muutis Lääne-Eestis ja saartel internetivõrgu võimsamaks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised