UudisedGoogleÄpid

Google Drive’i uuendus muudab failimuutmise kiiremaks

0

Paljud inimesed kasutavad failihoiustamiseks pilvettenust Google Drive, kus saab tasuta 15 GB mahtu enda failide hoiustamiseks. Suureks põhjuseks Drive’i ees Dropbox’ile ja tgeistele on selle nn suhtlus teiste Google’i äppidega, milleks on Docs, Spreadsheets, jt. Nii on väga mugav tänu Drive’ile enda Google’i teenuste dokumente ja faile igas seadmes vaadata Google Drive äpis, aga faili muutmiseks ei piisa Drive’ist, vaid tuleb näiteks dokumendi puhul avada eraldi äpp Google Docs, kus dokumente muuta saab.

Kasutajate elu lihtsustamiseks otsustas ettevõtte muuta faili eelvaate nurgas oleva pisikese sinise nupu praktilisemaks. Sellega saab nüüd avada näiteks foto telefonis olevate kolmandate osapoolte fototöötlusäppidega, kus saab fotosid redigeerida redigeerida. Samas pakub Drive võimalust muutmiseks kasutada Google’i Docs, Photos ja teise äppe, kui kasutaja soovib redigeerimiseks kasutada Google’i äppe.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Oppo uued R9-seeria nutitelefonid üllatavad disaini ja kaameraga

Eelmine lugu

Apple võib lähikuudel avalikustada uued üliõhukesed MacBook sülearvutid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised