GoogleUudised

Google Maps kaardirakendust saab nüüd kasutada ka ilma internetita

0
Vajuta fotole, et näha liikuvat versiooni!

Google Maps on väga kasulik kaardirakendus ka nutitelefonidele, aga kaardi nägemiseks liikudes on vaja stabiilset internetiühendust.

Tegelikult oli ka varem võimalik mingit väikest osa kaardist alla laadida, et seda näha ilma internetiühenduseta, aga uus funktsioon laseb kasutajal palju mugavamalt allalaadida kindla asukoha kaardifailid. Kui seadmel ruumipuudust pole, siis on võimalik alla laadida ka koguni mõne väiksema riigi kaardid.

Kuna allalaetud kaardifailid sisaldavad täielikku informatsiooni ümbruskonna kohta nagu veebikaardid, pole allalaetud kaardid internetikaartides olulisem määral erinevad. Samamoodi on võimalik kasutada navigatsioonivõimalust, otsida aadresse ja isegi näha läheduses olevate asutuste infot.

Uuendus Google Maps kaardirakendusele on juba värskendusena saadaval Android operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ning iOS mudelitele jõuab uuendus kunagi hiljem.

Allikas: Google

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Saabuva neljapäeva hilisõhtul on mitmete kodulehtede töödes katkestused

Eelmine lugu

Apple Music jõudis Androidile

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Google