Google hakkas OnHub WiFi ruutereid tootma põhiliselt ainult selle pärast, et muuta kodune WiFi leviala suuremaks, kiirus paremaks ja kogu see protsess nauditavamaks. WiFi ruuteri riistvara valmistati koostöös TP-Link’iga, kuid Google’i nägemusel on see välimuselt liiga tavaline.
Selleks, et OnHub ruuterit saaks uhkusega ka kõigile külalistele näidata, hakkas Google müüma erinevaid ümriseid, mis tõmmatakse ruuterile peale. Ümbriste valik on lai: kuldsed, puidust, metallist, plastikust, mitmes toonis ning erinevate disainidega. OnHubi ümbrised maksavad 30-40 dollarit, kuid Google julgustab kõiki 3D printeri omanikke endale meelepärane disain ise välja printida.
Ettevõte otsustas palgata ka mõned kunstnikud ja moeinimesed, kelle abiga valmisid väga põneva disainiga ümbrised, mille kasutusel pole üldse võimalik aru saada, kas tegu on näiteks lillevaasi, kausi, küünla, lambi, karvapalli või muuga.
Samuti tegi Google valmis uue saidi nimega OnHub Makers, kust saab allalaadida kavandeid, et joonistada kavandi peale endale sobilik pilt ja see ruuterile paigaldada, kuid seal on ka allalaaditavad 3D mudelid ruuterist, et saaks ise disainida ruumiliselt OnHub’i välimus, see värja printida 3D printeriga ja seejärel paigaldada.