UudisedHuawei

Huawei on tarninud üle 10 miljoni Huawei P9 ja P9 Plus nutitelefoni

0

Leica topeltkaameraga seadmed on 2016. aasta maailma populaarseimate nutitelefonide seas ning tegemist on Huawei esimese lipulaeva seeriaga, mida on tarnitud üle 10 miljoni.

Huawei on tarninud rohkem kui 10 miljonit Huawei P9 ja P9 Plus nutitelefoni, mis teeb sellest lipulaevaseeriast esimese, mis on ületanud 10 miljoni ühiku künnise. See on Huawei jaoks oluline verstapost nii toote kui ka kaubamärgi seisukohalt. Ehkki 2016. aasta oli maailmas nutitelefonide turul üsna aeglane, saavutasid Huawei P9 ja P9 Plus imetlusväärseid tulemusi tippklassi seadmete seas.

2016. aasta kevadel tutvustatud topeltkaameraga Huawei P9 ja P9 Plus olid Huawei esimesed nutitelefonid, mille nad töötasid välja koostöös legendaarse Saksa kaamerabrändi Leicaga. See pikaajaline koostöö on juba loonud uue tippklassi nutitelefonide kaameratehnoloogia etaloni, mille tulemusena on tarbijateni jõudnud ka vapustavad fotograafiaelamused.

Telefonide tutvustamisest alates on Huawei P9 ja P9 Plusist saanud tõelised hitid maailma nutitelefonide turul. Esimese kuue nädala jooksul ületas P9 maailma tarnes 2,6 miljoni künnise ning oli kaheksa kuud hiljem sama populaarne, pälvides kiitussõnu nii ekspertidelt kui tarbijatelt kaamera, disaini ja üleüldise jõudluse eest. Huawei P9 on võitnud mitmeid suuri auhindu, sealhulgas EISA-l tiitli „Euroopa tarbijate nutitelefon 2016-17“ ning CES Asia-l tiitli „Parim personaalarvutusseade“. Samuti on telefon saanud positiivseid arvustusi sadadelt rahvusvahelistelt erialastelt väljaannetelt, mis on Huawei P9-st teinud ühe esmase valiku nende seas, kes otsivad endale parimat kaameratelefoni.

Tänu P9 ja P9 Plusi tohutule populaarsusele ning Mate 8 ja Mate 9 nutitelefonide edukatele müüginumbritele on Huawei teinud suuri edusamme globaalsel tippklassi nutitelefonide turul. 2016. aasta kolmandas kvartalis tarnis Huawei 33,59 miljonit nutitelefoni, mis on 23% rohkem kui aasta varem ning millest 44% moodustasid kesk- ja tippklassi seadmed. Huawei turuosa on tänaseks 30 riigis üle 15% ja 20 riigis üle 20%. Huawei on edukalt sisenenud ka Suurbritannia, Prantsusmaa ja Saksamaa turgudele. 2016 esimese poolaasta finantstulemuste järgi oli Huawei Consumer Business Groupi müügitulu ligi 10,6 miljardit eurot, mis on 41% kasv võrrelduna 2015. aastaga. Kasv Hiina-välistel turgudel oli 1,6 korda suurem.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

TOP 5 nutitelefonide müüti

Eelmine lugu

Mihkel Raud hakkas CESil nutma

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised