Uudised

IBMi tütarfirma lõi uue ilmarakenduse

0
Storm Radar äpp

IBMi tütarfirma The Weather Company tõi välja uue ilmaradarirakenduse, mille abil saavad ka Eesti iPhone’ide ja Android-telefonide kasutajad ligi värskeimatele radariandmetele, hoiatustele ja ilmaennustustele.

Storm Radar rakendus kasutab teenuse pakkumiseks 800 andmestikku, lisaks ka 160 meteoroloogi abi, mida on rohkem kui ühelgi teisel eraettevõttel. The Weather Company suudab genereerida ilmaennustusi enam kui 2,2 miljardile asukohale iga 15 minuti järel.

Rakendusest leiavad kasutajad 8 tunni jagu radaripilte, seda nii juba möödunud aja kohta kui ka ennustusi, 20 erinevat kaardikihti, kus on informatsiooni nii pilvede, vihma kui tormide kohta, ning ka kohalikke ilmaennustusi, mille loomiseks kasutatakse enam kui 250 000 erakasutuses oleva ilmajaama andmeid kõikjalt maailmast.

Rakendus annab kasutajate käsutusse hulgaliselt erinevaid lahendusi, millele oli varem ligipääs vaid professionaalidel või maksvaid teenuseid kasutavatel entusiastidel.

Teiste lahenduste seast leiab rakendusest ka:

  • Kahe viimase tunni animeeritud radaripilti ja kuue tunni jagu ennustatavat radaripilti;
  • Tormiinfo, kust võib leida läheneva ilma analüüsi, tormi saabumisaja, tugevushinnangu, tormi detailid ning ka näiteks selle, kui palju tormi ajal sajab;
  • Orkaanide ja troopiliste tormide informatsiooni, kus on ennustused ja ka teave juba möödunud tormide kohta.

“Osana missioonist aidata inimestel teha heal informatsioonil põhinevaid otsuseid, lõime toodetekogu, mis aitab kindlaks teha, et pakume oma kasutajatele parimat kvaliteeti ning kõige paremaid ilma- ja tormijälgimisandmeid,” ütles The Weather Company tarbijadivisjoni juht Domenic Venuto.

“Storm Radar App pakub parimaid visuaale ning erineval kujul tormijälgimisinfot, et tulla vastu nii entusiastide kui kogenud tormiküttide nõudmistele.”

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Allikas:

Allikas: IBM

Kogu Alcateli uue telefoni tagus on kaetud LED-tuledega

Eelmine lugu

Millist tehnikat kaasa võtta matkama?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised