UudisedEestiTelia

iPhone SE on Telia teise kvartali müüduim nutifon

0
Foto: Kuvar

Selle aasta teises kvartalis kerkis Telia müügikanalites kõige müüduimaks mobiiltelefoniks iPhone SE, edestades selgelt eelmise kvartali liidrit iPhone 6s.

Kümne müüduima mobiiltelefoni hulka mahtus seitse nuti- ja kolm nuputelefoni. Esindatud kaubamärkide vaates oli pilt sedakorda üsna kirju – esikümnesse jõudsid koguni seitsme erineva tootja kaubamärgid: Apple, Huawei, Doro, Samsung, Microsoft, Nokia ja LG.

Esikoha haaras veenva eduga iPhone SE, mis jõudis müügile aprillis.

„Inimestele läheb Apple’i väike, võimas ja tavapärasest soodsam mudel väga selgelt korda. iPhone SE suurt müügiedu võis prognoosida juba aprillis, mil algas seadme eelmüük. Siis jäi ta müügiedult veel napilt alla Apple’i lipulaeva iPhone 6s müügile,“ selgitas Telia Eesti tootejuht Taavi Ting.

Teise ja kolmanda positsiooni haarasid samuti Apple’id: iPhone 6s ja iPhone 5s. Kindlalt on oma positsiooni esikümnes kindlustanud ka Huawei, olles esindatud kahe mudeliga: P8 Lite ning Y5.

Nuputelefonidest haaras kõrgeima positsiooni Doro Primo 215, mis asetus edetabelis 5. kohale.

Nutitelefonide arvestuses mahuvad edetabelisse 5 tootja mudelid: Apple, Huawei, Samsung, LG ning Sony. Müüduimate mudelite arvestuses on Apple’i järel end kindlalt teisele kohale upitanud Huawei (kõnealuse TOP10 vaates).

II kvartalis müüdud mobiiltelefonide puhul oli nutitelefoni keskmine hind 350 eurot ja nuputelefoni keskmine hind 53 eurot.

Telia II kvartali müüduimate mobiiltelefonide edetabel näeb välja selline:

1.    Apple iPhone SE

2.    Apple iPhone 6s

3.    Apple iPhone 5S

4.    Huawei P8 Lite DS

5.    Doro Primo 215

6.    Huawei Y5

7.    Samsung Galaxy A3 2016

8.    Microsoft Mobile 108 DS

9.    Nokia 222 DS

10. LG K4

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

LG ja Volkswagen teevad koostöös ühendatud autoplatvormi

Eelmine lugu

Elisa muutis kõne- ja internetilevi Tartumaal paremaks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised