EestiElisaUudised

Elisa muutis kõne- ja internetilevi Tartumaal paremaks

0
Foto: Kuvar

Elisa püstitas suve alguses Tartumaale lisaks olemasolevatele tugijaamadele 19 uut 3G ja 4G tugijaama, et muuta oma klientidele selles piirkonnas paremaks nii kõnelevi kui ka mobiilse interneti teenuskvaliteet.

Elisa tehnoloogiaüksuse juhi Toomas Polli sõnul kasutas Elisa Tartumaal leviala tihendades madalamat 3,5G sagedust, mille leviulatus on parem ja jõuab hästi ka siseruumidesse. „Läbiviidud uuendused 3G võrgus annavad klientidele oluliselt paremad levitingimused ning tänu madala sageduse kasutamisele saab klient väga korraliku levi ka siseruumides,“ rääkis Toomas Polli. 4G tugijaamade lisamine omakorda andis klientidele mobiilse interneti kasutamiseks paremad alla- ja üleslaadimiskiirused.

Tartumaa projekti raames lisas Elisa uued 3G tugijaamad Kärevere, Ilmatsalu, Vorbuse, Haage, Külitse, Tõrvandi, Ülenurme, Reola, Roiu, Luunja, Vara, Vedu, Tila, Võibla ja Ihaste piirkondadesse. 4G tugijaamad said lisaks Ilmatsalu ja Laeva piirkonnad.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

iPhone SE on Telia teise kvartali müüduim nutifon

Eelmine lugu

Jalgpalli EM-i finaal tõstis Tele2 klientide internetikasutust kolmandiku võrra

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti