Uudised

Istu, lõõgastu ja naudi tööd oma arvutiga

0

Oled kunagi lamanud voodis arvuti süles ja tundnud ebamugavust ja väsimust kaelas? Nüüd on see probleem lahendatud.
Selle nimi on Altwork Station ja see pakub kõrge intensiivsusega arvutikasutajale erinevatel viisidel teha tööd oma töökohas. Sellel on neli režiimi: seisev, koostöö (pöörlev ekraan), istuv, ja keskendumis (lebamis) režiim.

Siin on lühike tutvustav promo video:

 

Tööjaam on disainitud kandma maksimaalselt nelja monitori. Tootja sõnul on selle kandevõime kuni 15kg. Näiteks keskmine 22-tolline monitor kaalub 2kg või uus iMac kaalub 9kg. Tootele saab veel lisada  sülearvuti hoidiku, et kasutaja saaks kasutada oma sülearvutit lisa ekraanina.
Altwork Station “keskendunud” (lebamis) režiimis.

Foto: tootja

Altwork Station seismis režiimis

Foto: tootja

Altwork Station võib lahendada mitmeid probleeme, mida täiskohaga editorid igapäevaselt kogevad, nimelt pidev istumine võib tekitada tõsiseid terviseprobleeme.  Olles võimeline kohandama oma töökohta vastavalt oma vajadustele, mitte vastupidi, võib parandada kasutaja töökeskkonda.

Kuigi hinnasildil olev 5900 dollarit on palju, oleks see investeering igati mõistlik viis parandada töötaja töökeskonda. Toode sobib kõige paremini suurte produktsioonifirmade kontoritesse, et töö oleks võimalikult produktiivne.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

DJI Manifold on uus arvuti tarkvaraarendajate Matrice droonidele

Eelmine lugu

Tele2 äpp kogus kahe nädalaga 9000 kasutajat

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised