UudisedEestiTele2Äpid

Tele2 äpp kogus kahe nädalaga 9000 kasutajat

0

Kahe nädalaga on juba 9000 Tele2 klienti laadinud endale alla uue Tele2 Eesti rakenduse, mis koondab nutiseadmesse kokku iseteeninduse ja kümned sooduspakkumised. Nüüd äpp saadaval ka App Store vahendusel.

Tele2 tootedirektor Katrin Aroni sõnul on äpp kujunenud oodatust veelgi populaarsemaks. „Lähtusime rakenduse väljatöötamisel kasutajate ootustest ja vajadustest ning on äärmiselt rõõmustav, et meie kliendid on rakenduse nii soojalt vastu võtnud – iga päev kasutab äppi aktiivselt üle 1500 kasutaja ja seal on kokku tehtud juba ligi 30 000 sessiooni,“ ütles Aron.

„Tele2 Eesti“ nutirakendus võimaldab lihtsat ja mugavat juurdepääsu oma viimase 6 kuu arvetele ja kõnede eristustele, tellitud teenustele, jooksva kuu saldo ning andmemahu kasutuse infole eesti ja vene keeles. Enamik Tele2 iseteenindustoiminguid on tasuta.

Iseteeninduse toimingute kõrval pakuvad äpi kasutajatele lisaväärtust sooduspakkumised Tele2 koostööpartneritelt, mida kliendid Aroni sõnul juba väga aktiivselt kasutanud on.

„Kõige enam on kasutatud võimalust osta R-kioskist 1 euro eest kuumi jooke ning osta Sokisahtlist 30-protsendilise allahindlusega sukki-sokke,“ märkis Aron, kelle sõnul piisab soodustuse saamiseks pakkumise näitamisest teenusepakkuja juures.

Lisaks koostööpartnerite pakkumistele on Tele2 äppi lisanud erihinnad uutele Samsungi nutitelefonidele ning kõigi äpi kasutajaks registreerunute vahel loositakse iga nädal välja üks Samsung Galaxy nutitelefon.

Äpp on allalaetav Google Play ning nüüd ka App Store kaudu.

 

Allikas: Tele2 Eesti

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Istu, lõõgastu ja naudi tööd oma arvutiga

Eelmine lugu

Microsoft pikendas Windows 7-ga arvutite müügiaega

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised