Connect with us

Äpid

Tele2 äpp kogus kahe nädalaga 9000 kasutajat

Avaldatud:

Kahe nädalaga on juba 9000 Tele2 klienti laadinud endale alla uue Tele2 Eesti rakenduse, mis koondab nutiseadmesse kokku iseteeninduse ja kümned sooduspakkumised. Nüüd äpp saadaval ka App Store vahendusel.

Tele2 tootedirektor Katrin Aroni sõnul on äpp kujunenud oodatust veelgi populaarsemaks. „Lähtusime rakenduse väljatöötamisel kasutajate ootustest ja vajadustest ning on äärmiselt rõõmustav, et meie kliendid on rakenduse nii soojalt vastu võtnud – iga päev kasutab äppi aktiivselt üle 1500 kasutaja ja seal on kokku tehtud juba ligi 30 000 sessiooni,“ ütles Aron.

„Tele2 Eesti“ nutirakendus võimaldab lihtsat ja mugavat juurdepääsu oma viimase 6 kuu arvetele ja kõnede eristustele, tellitud teenustele, jooksva kuu saldo ning andmemahu kasutuse infole eesti ja vene keeles. Enamik Tele2 iseteenindustoiminguid on tasuta.

Iseteeninduse toimingute kõrval pakuvad äpi kasutajatele lisaväärtust sooduspakkumised Tele2 koostööpartneritelt, mida kliendid Aroni sõnul juba väga aktiivselt kasutanud on.

„Kõige enam on kasutatud võimalust osta R-kioskist 1 euro eest kuumi jooke ning osta Sokisahtlist 30-protsendilise allahindlusega sukki-sokke,“ märkis Aron, kelle sõnul piisab soodustuse saamiseks pakkumise näitamisest teenusepakkuja juures.

Lisaks koostööpartnerite pakkumistele on Tele2 äppi lisanud erihinnad uutele Samsungi nutitelefonidele ning kõigi äpi kasutajaks registreerunute vahel loositakse iga nädal välja üks Samsung Galaxy nutitelefon.

Äpp on allalaetav Google Play ning nüüd ka App Store kaudu.

 

Allikas: Tele2 Eesti

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Äpid

Instagrami uus funktsioon blokeerib masinõppega solvavaid kommentaare

Avaldatud:

Instagramil on uus ja kasulik funktsioon – automaatne kommentaaride sorteerimine, mis peaks solvavad kommentaarid igaveseks kaotama.

Seadistustes on nupp, millest saab kommentaaride filtreerimise aktiveerida

Uus tööriist kasutab masinõpet, et tuvastada solvavate ja pahatahtlike tekstidega kommentaare ja keelab selliste kommentaaride kuvamise nii fotode kui ka videote all.  “Me lõime filtri, mis hakkab kindlaid pahatahtlikke kommentaare blokeerima postituste ja otseülekannete juurest,” selgitab Instagram oma blogis. “Kõik teised kommentaarid ilmuvad nagu varasemaltki, ja neist saab endiselt teavitada, neid kustutada ja kommentaarium kindlate posituste all koguni välja lülitada.”

Automaatne kommentaarifilter on hetkel saaval vaid USAs ja Suurbritannias, kuid tugi kaheksale keelele, näiteks prantsuse ja hispaania, lisatakse lähitulevikus.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Äpid

Twitter tuvastab kuritegusid kuni tund aega enne politseid

Avaldatud:

Twitter on ennast korduvalt tõestanud kui suurepärase keskkonnana, kust saada kiiresti infot sotsiaalsete kriiside ja katastroofide kohta. Uuring näitab, et Twitteri kaudu on võimalik kuritegusid tuvastada palju kiiremini kui politseisse saabunud teadete põhjal.

Londoni 2011. aasta rahutuste andmeid analüüsides leiti Cardiffi Ülikoolis, et kui arvutisüsteemid suudaksid automaatselt Twitteris olevat skaneerida ja tuvastada potentsiaalselt ohtlikke olukordi, näiteks süüdatud autod või lõhutud aknad, saaks taolistest sündmustest kuni tund aega varem teada kui seda saab kohalik politsei. Süsteem suudaks tuvastada inimeste ennustusi ja kuulujutte, kus rahutused aset leiavad ning informatsiooni asukohtade kohta, kus rahvamassid kogunevad.

Teadlased kasutasid mitmeid masinõppe algoritme, et analüüsida igat säutsu, mida kokku oli 1,6 miljonit, arvestades mitmed detaile, nagu näiteks postitamise aeg, asukoht ja mõistagi ka säutsu sisu. Algoritmid tuvastasid intsidente kiiremini kui politsei peaaegu kõikide juhtumite puhul.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: ACM

Jätka lugemist

Äpid

Microsofti uus fotoäpp kasutab tehisintellekti (ja on suunatud noortele)

Avaldatud:

Microsoft tegi valmis uue iOS-ile mõeldud fotorakenduse Sprinkles, mis on loodud noorematele kasutajatele. Äpp sisaldab loomulikult palju emotikone, tekste ja  kleebiseid fotodele panemiseks, sisaldab see ka Microsoft masinõpet ja tehisintellekti, mis võimaldab tuvastada nägusid, tuvastada pildil oleva inimese vanust ja emotsiooni, leida kõige sarnasema kuulsuse, soovitada tekste jne.

Kõiki eelmainitud fotode redigeerimise võimalused pole uues äpis esmakordselt, vaid neid on varasemalt eksisteerinud ka mitmetel veebitööriistadel, mille tegemisse on Microsoft panustanud, näiteks How-Old.net. Nüüd on lihtsalt hunnik rumaaid funktsioone ühes lihtsasti kasutatavas äpis koos.

Näotuvastustehnoloogia võimaldab äpis lisada mütse ja vuntse, ning näoilmete järgi saab äpp aru, millist pealkirja võiks pildile lisada. Lisaks sellele oskab Sprinkles lisada kleebiseid vastavalt pildistamise ajale ja asukohale.

Kui soovitud tobe foto on valmis, saab seda muidugi kohe jagada ka Facebookis, Twitteris, Instagramis, e-kirjaga jne. Äpp on eksklusiivne vaid Apple’i nutiseadmetele ning selle saab allalaadida siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: