UudisedDroonid

Jaapani uus turvadroon leiab sissetungijad üles ja pildistab neid

0

Hiljuti kirjutasime Jaapani politseidroonist, mis püüab teisi droone õhust, kõigest paar päeva hiljem tulid Jaapani Sescom turvafirma töötajad välja uue drooniga, mis suudab asendada turvatöötajaid.

Turvadroon suudab turvatöötajaid asendada sellepärast, et lisaks manuaalsele juhtimisele, suudab õhusõiduk ise sissetungija üles leida ning jälitada teda senikaua, kuni on tuvastatud auto numbrimärk või inimese nägu.

Et saaks ka pimedas isikuid tuvastada on droonil LED valgustid. Kui kahtlusasune on piisavalt väle või kasutab põgenemiseks mõnd liiklusvahendit on suur tõenäosus, et ta pageb drooni eest ära. Lennumasin suudab lennata kiirusel 10km/h ning kõrgus maapinnast jääb 3-5 meetrit. Kuigi tehniliselt oleks droon suuteline lendama ka kõrgemal ei ole see antud olukorras vajalik kuna kõrgemal olles ei suudetakse kahtlusaluse nägu või liiklusvahendit tuvastada.

Jaapan turvadroon droon mehitamata õhusõidukJaapani uus turvadroon võib välja näha soodne, kuid niisama seda osta ei saa. Firmad, kes soovivad Sescomilt turvateenust saavad endale drooni soetada ligikaudu 6000 euro eest, lisaks peab ostma kohustusliku drooni õhkutõusualuse ning maksma igakuist renti, mis jääb ca. 36 euro kanti.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

OnePlus 2 nutitelefon on nüüd igavesti saadaval ilma kutseta

Eelmine lugu

Oukiteli nutitelefoni aku kestab peaaegu pool kuud

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised