EestiElisaUudised

Jalgpalli EM tõstab Elisa mobiilse interneti kasutuse lakke

0

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste vaatamine ERR otsepildis on tõstnud mobiilse interneti kasutusnumbrid lakke, kuna Elisa kliendid kasutavad ERRi otse-eetri jälgimiseks mobiilset internetti tavapärasest seitse korda rohkem.

ERR-i otsepildi vaatamisel on Elisa klientide poolt kasutatav päevane mobiilse interneti maht kasvanud koguni 2200 gigabaidini. Enne jalgpalli EM-i algust jäi see päevas 300 gigabaidi juurde.

„See on rekordiline tulemus, kus üle mobiilse interneti ning mobiilsete seadmete vaadatakse telepilti niivõrd suures mahus,“ tõdes Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Hiiepuu märkis, et mobiilse interneti kasutuse kasvule on tugevalt kaasa aidanud 4G Interneti levik ja üle-eestiline kättesaadavus. „Näemegi trendi, kus tele otsepildi jälgimine, video ja piltide tarbimine kasvab meie klientide seas kiirelt iga kuuga. Nende teenuste kasutamiseks sobibki kõige enam 4G internet, sest andmed liiguvad 4G tehnoloogiaga palju rutem ning see tagab telepildi sujuvuse ja kiire videote allalaadimise,“ rääkis Andrus Hiiepuu.

Eesti Rahvusringhääling näitab Prantsusmaal toimuvat EURO 2016 finaalturniiri täismahus. Jalgpalli EM-ist osaleb 24 võistkonda ning turniiri jooksul peetakse 51 matši. Jalgpalli Euroopa Meistrivõistlused kestavad 10. juunist kuni 10. juulini.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Tallinna Tehnikaülikool sai ABB uue koostööroboti YuMi

Eelmine lugu

Tele2 esitles Tallinnnas koostöös Nokiaga uut asjade internetti

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti