Uudised

Ka sel aastal saab Alaska pere maja jõulutulesid internetist juhtida

0

Juba kuuendat aastat järjest otsustasid Ken ja Rebecca-Ellen Woodsid ühendada enda Alaskal asuva maja ees olevad jõulutuled internetiga. Nõnda saavad kõik huvilised vastavalt oma soovile maja jõulutulesid sisse ning välja lülitada ja samal ajal näha reaalajas veebikaamera pilti majast.

Pere kodulehelt, mis asub aadressil christmasinfairbanks.com, saab kokku kontrollida 12 erinevat jõulutuld. Jõulutulede kontrollimine piirdub kahjuks ainult konkreetse tuleüksuse sisse- ja väljalülitamisega, aga ka see on siiski kiiduväärt lahendus.

Algselt paigaldas pere internetti ühendatud jõulutuled selleks, et tuttavatel oleks internetis lõbusam, peagi sai heast ideest “haisu ninna” meedia ning 2013. aastal külastati jõulutulede kodulehte koguni 6,5 miljonit korda.

Tänavu ületati miljoni külastaja tähis juba esimese 11 päevaga. Pere sõnul ei too LED-jõulutulede pidev töös-hoidmine perele sisse erilisi kahjusid ning üheaastasele pojale pakub väga suurt lusti istuda aknal või õues ning vaadata, kuidas jõulutuled kustuvad ja lähevad jälle põlema.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Fujitsu muudab arvuti- ja mobiiliseadmete osakonnad eraldi ettevõteteks

Eelmine lugu

Arvustus: vastupidav nutitelefon CAT S40

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised