Uudised

Kangaroo on soodne taskusse mahtuv mitmete USB pesadega miniarvuti

0

USB- mälupulgasuurused miniarvutid on küll huvitavad ja kompaktsed ja suudavad tavalist veebilehitsejat ja kontoritarkvarat jooksutada aga neil ei ole tihti . Ettevõtte InFocus nägemusel on kaasaskantavad HDMI ühendusega minarvutid hea idee ning firma otsustas muuta midagi veel paremat. Uus Kangaroo PC on nutitelefoni suurune taskusse mahtuv miniarvuti, millel on sisseehitatud aku ja sellega saab tööd teha aku pealt kuni 4h. Telefonisuurusel minarvutil on mitmeid USB porte, et saaksite kõik vajaminevad seadmed sinna külge ühendada. Arvuti töötab tavalise Windows 10 operatsioonisüsteemiga.

Taskusse mahtuval arvutil on 2GB RAM mälu, 32GB sisemälu ning keskpärane Intel Axom protsessor, mis on kiiruselt võrde odavama otsa sülearvutitega.

Arvuti on Ameerika turul juba saadaval ning loodetavasti jõuab peatselt ka Euroopasse. Umbes 100-eurose hinnaga Kangaroo arvuti on üsna soodne, sest sarnased aeglasemad ja vähemate võimalustega taskusse mahtuvad USB-arvutipulgad võivad olla isegi kallimad.

Allikas: InFocus

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Arvustus: DJI Inspire 1

Eelmine lugu

Motorola uue Droid 2 telefoni ekraan on purunemiskindel ja aku kestab mitu päeva

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised