UudisedHTC

Lekkisid pildid HTC järgmisest lipulaevast X9

0

HTC tõi alles kuu aega tagasi turule enda uue One A9 nutitelefoni ning nüüd on juba interneti avarustesse jõudnud fotod väidetavalt uuest HTC One X9-st. Kui seadme nimes tähendas täht “A” sõna “Aero”, siis mida tähendab X? Kas “Extra”?

Hiina tehnikablogi Anzuho poolt tehtud mitmetelt fotodelt on näha telefoni igat äärt ja detaili. Pilditelt on selgelt näha, et tegu on tõepoolest erineva mudeliga A9-st, sest kaamera asub täielikult teise koha peal, SIM-kaardi pesa käib lahti käepärase luugiga, ning telefoni üla- ja alaosasid on veidi muudetud.

HTC One X9 kohta pole otseselt tootja poolt kinnitatud spetsifikatsioone teada, aga allikate kohaselt on telefonil 5.5-tolline 1080p Full HD ekraan, MediaTek Helio X10 MT6795 protsessor, 2GB või 3GB muutmälu ja 16 GB sisemälu.

Väidetavalt on kaamerad tehniliselt samad A9-ga. Tagumine kaamera teeb 13-megapiksliseid fotosid ja UltraPixel esikaameral on megapiksleid 4. Kahjuks 4K videot salvestada ei saa.

Aku mahutavus on3000 mAh-d, mis on ligikaudu 1000 mAh suurem võrreldes eelmise mudeliga. Aku on uuel mudelil palju mahukam sellepärast, et eelmisel mudelil kippus aku tühjaks saama juba päeva keskpaigas. Uuel mudelil peaks aku vastu pidama terve päeva.

Nutitelefoni müügiletuleku ja esmaesitluse kohta kahjuks info puudub, kuid kui juba toimus tootefotode tegemine, siis võib telefon turule tulla juba järgmise aasta esimeses pooles.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Spotify uus funktsioon teeb igaühest DJ

Eelmine lugu

Tänu nutikellade edule keelati Jaapani ülikoolis eksamite ajal käekella kandmine

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised