UudisedLG

LG tegi kahest firma projektist idufirmad

0

LG viib oma avatud innovatsioonistrateegia uuele tasemele, muutes kaks ettevõtte sees loodud projekti eraldi idufirmadeks Acanvas ja Infit & Company Inc. Uued ettevõtted kasutavad küll LG patenteeritud tehnoloogiat, kuid neid juhivad täielikult endised LG töötajad ning ettevõtted on edaspidi  ise vastutavad oma finantseerimise ja strateegia eest.

Idufirma Acanvas keskendub kunstiteoste esitlemise platvormi arendamisele. Platvorm koosneb miljonitest litsentseeritud kunstiteostest, mida esitletakse erineva välimusega juhtmevabades digitaalsetes raamides. Acanvas alustas möödunud nädalal ka Kickstarteri kampaaniat, et viia lõpule oma arendustööd. Ettevõte tegutseb esialgu Põhja-Ameerika turul ning plaanib teistele turgudele laieneda järgmisel aastal.

Infit & Company Inc. on ettevõte, mis haldab Imaging Modular Diagnosis Machine meditsiiniseadet. Seade koosneb uudseimatest tehnoloogiatest, mis diagnoosivad selliseid haigusi nagu näiteks reumatoidartriit. Kasutades patsientide läbivaatuseks taskukohasemat ja turvalisemat optilist pildindussüsteemi radiatsiooni asemel, loodab Infit & Company Inc. meditsiinitööstuses revolutsiooni teha.

Et näidata oma toetust uutele ettevõtetele ning leevendada idufirmadega kaasnevaid riske, on LG lubanud uute ettevõtetega liitunud töötajatele, et garanteerivad neile töökoha, kui töötajad otsustavad järgmise kolme aasta jooksul LG-sse tööle naasta. Lisaks julgustab LG oma töötajate initsiatiivi ning Acanvas ja Infinit ettevõtete loomiseni viinud mõtteviise. Näiteks on loodud programm LG Idea Power Plant, mis kaardistab ja finantseerib kõige paljulubavamaid töötajate ideid, mida saab viie kuu jooksul äriks muuta.

„LG-le ei ole avatud innovatsioon ainult moto, vaid see avaldub ka praktikas,“ rääkis LG Electronics president Dr. Skott Ahn. „Andes neile kahele idufirmale oma identiteedi ja vabaduse eralduda suure organisatsiooni bürokraatiast, saadame väga selge sõnumi nii innovaatoritele kui ka avalikkusele oma uuendusmeelsusest.“

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Elisa täiustas kõnelevi kvaliteeti Harjumaal

Eelmine lugu

Kuidas toime tulla nutitelefoni sõltuvuses lapsega?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised