UudisedLG

LG toob turule isemõtlemad kodumasinad ja isehõljuva kõlari

0

LG tutvustab elektroonika- ja tehnikamessi CES 2017 raames Deep Learning tehnoloogiaga varustatud kodumasinaid. See tehnoloogia võimaldab kodutehnikal paremini mõista oma kasutaja vajadusi ning pärast otse pilve salvestatud andmete analüüsi, suudab tehnika pakkuda ka tarbijatele nende igapäevaelu parandavaid lahendusi.

Robottolmuimeja, mis mäletab takistusi

Tänu mitmele andurile ja LG Deep Learning tehnoloogiale suudab uus LG robottolmuimeja tuvastada ruumis erinevaid objekte ning neile ka erinevalt reageerida. Robot pildistab ruumi põrandat ja mäletab tänu sellele takistusi, et neid hiljem vältida. Näiteks tunneb robot ära ka sussid ja juhtmed ega takerdu neisse. Samuti suudab see tolmuimeja teha vahet inimesel ja toolil. Kui teele peaks jääma inimene, siis palub ta viisakalt kõrvale astuda, kuid tooli ümber asub ta aga puhastustöid tegema. Puhastamise efektiivsuse maksimeerimiseks koostab robottolmuimeja endale ka parima koristusteekonna.

Nutikülmik, mis oskab õigel ajal jääd valmistada

LG Deep Learning tehnoloogia võimaldab külmikul analüüsida tarbija elustiili ja kasutusmustreid ning seeläbi muuta kasutamist mugavamaks. Näiteks täidab külmik automaatselt jääkarbi just siis, kui nõudlus jää järele on suurim. Kui aga kasutajad on magama või tööle läinud, lülitab nutikülmik sisse energiasäästurežiimi ning soojal suvel lülitab ta sisse neljaastmelise puhastamise süsteemi, et vältida toidu riknemist.

Kasutajate käitumismustrit analüüsiv õhukonditsioneer

LG Deep Learning tehnoloogiaga nutikas õhukonditsioneer analüüsib kasutajate igapäevaseid käitumismustreid kaasa arvatud seda, mis ala nad majas kõige tõenäolisemalt lõõgastumiseks kasutavad ning millises osas toast inimesed üldse aega ei veeda. See info aitab õhukonditsioneeril muuta olulised kohad kodus kiirelt ja mugavalt jahedaks.

Nutikas õhukonditsioneer puhub seetõttu esimesena külma õhu otse diivanile, kus kasutajad sageli istuvad ning alles siis jahutab näiteks toanurgad.

Optimaalse jõudlusega pesumasin

Uus tehnoloogia aitab LG pesumasinal optimaalse pesemistulemuse tagamiseks õppida kohalikku keskkonda ja kasutaja igapäevast rutiini. Kohtades, kus probleemiks on n-ö kare vesi, reguleerib LG nutikas pesumasin vee temperatuuri ja koguse nii, et vesi suudaks võidelda karedast veest tingitud tagajärgedega. Tolmustes tingimustes aga lisab pesumasin automaatselt ka teise loputustsükli.

“Meil on väga hea meel esitleda tehnikamessil CES 2017 innovaatilist tehnoloogiat, mis muudab iga päeva veel enam nauditavaks,” ütles LG Electronics ja Home Appliance & Air Solutions Company president Song Dae-hyun. “Tänu pilvel baseeruva andmete analüüsimise ja Deep Learning tehnoloogia kombineerimisele olemasolevate toodetega suudavad LG kodumasinad teha varasemast väga palju rohkem.”

Õhus hõljuv kõlar: Hiina tundmatud tootjad on varemgi seda teinud, aga suurtootjad mitte

LG-Levitating-Portable-Speaker1

LG demonstreerib jaanuari alguses Las Vegases toimuval elektroonika- ja tehnikamessil CES 2017 futuristlikku õhus hõljuvat ning kaasaskantavat kõlarit (mudel PJ9). Kvaliteetse heli ja pilkupüüdva disainiga traadita kõlar hõljub komplekti kuuluva hõljumisjaama kohal ning mängib sujuvalt muusikat, podcaste ja muud audio sisu nii kodus kui õues.

PJ9 loob juhtmevaba visuaalse efekti kasutades hõljumisjaama sisse paigaldatud võimsaid elektromagneteid. Toote keskmes on 360-kraadine isotroopne kõlar, mille turbiinilabadest inspireeritud disain ja sügava bassiga subwoofer varjavad end hõljumisjaamas. PJ9 on varustatud ka Dual Passive Radiator tehnoloogiaga, et esitada rikkalikke keskmises vahemikus toone ning teravaid kõrgeid helisid.

Kui kõlari 10-tunnine aku hakkab tühjaks saama, siis laskub see nutikas muusikaesitaja automaatselt hõljumisjaama ning kuulajat segamata ja muusikat katkestamata algab juhtmevaba laadimine.

PJ9 vastab IPX7 nõuetele ja on seetõttu vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele ning lubatud kasutada ka õues. Multipoint tehnoloogia võimaldab aga kõlarit ühendada kahe Bluetooth seadmega üheaegselt.

“Uusim täiendus meie traadita audioseadmete koosseisu on pilkupüüdev ning edastab ka LG sõnumit tuua midagi erilist lauale,” sõnas LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Brian Kwon.

“Oleme täielikult pühendunud uute kontseptsioonide avastamisele, samuti soovime olla teerajajaks uuenduslike disainilahenduste maailma. PJ9 on selle kõige tõestuseks.”

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

TOP 5: soovitused robottolmuimeja valimiseks

Eelmine lugu

Tele2 rajas tänavu 349 uut tugijaama

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised