LGUudised

LG Watch Urbane 2 tuleb helistamisvõimalusega

0
LG Watch Urbane 2
LG Watch Urbane 2

LG Watch Urbane pole esimene nutikell telefonist pärit helistamisvõimalustega, aga see on kindlasti esimene nutikell, mis on selle juures ka ilusa väimusega.

Kumba Sina eelistaksid?

LG Watch Urbane 2 suurimaks erinevuseks võrreldes eelneva mudeliga on see, et Urbane 2-l on 4G LTE andmeside tugi. Muidugi on nutikellal WIFI ja Bluetooth tugi, aga mobiilse andmesidega saab kasutada LG uut nutikella ilma läheduses oleva WIFI ruuteri või nutitelefonita. Läbi 4G saab kasutada kõiki Android Wear operatsioonisüsteemi mõnusid ning teha tavalisi telefonikõnesid otse randmelt. Selle jaoks on vaja sideoperaatori Nano suurusega SIM kaarti.

Helista sõpradele ja tuttavatele ükskõik kust!

Helista sõpradele ja tuttavatele ükskõik kust!

Tootja sõnul sobib Urbane 2 nendele, kes ei soovi endaga alati suurt ja rasket nutitelefoni kaasas kanda, aga ei soovi selle juures kaotada kogu- aeg sisenevaid sõnumeid, telefonikõnesid ja teavitusi.

LG sõnul on Urbane 2 nutikellal kõige teravam ekraan, mis iial nutikellal olnud- Urbane 2 ekraani resolutsiooniks on 480 x 480 pikslit. Võrdluseks oli esimese Urbane nutikella ekraanil vaid 320 x 320 pikslit.

Urbane 2-l on ka rohkem operatiivmälu (768MB) kui eelmisel mudelil ning suurem aku(570mAh).

Kahjuks pidi LG tegema Urbane 2 kella paksemaks, et kõik see tehnika sinna sisse ära mahutada. Urbane 2 on nüüd paksuselt enam-vähem võrdne Apple Watch’i ja Motorola Moto 360-ga.

Nutikella seest võib veel leida Qualcomm Snapdragon 400. seeria 1.2GHz’ise protsessori, 4GB mälu rakenduste ja failide jaoks. Urbane 2 on oma olemuselt niiskus, põrutus- ja tolmukindel. Päris ujuma minek ei mõju LG uuele nutikellale hästi, aga väikest vihma kannatab see küll. Muidugi on Urbane 2 nutikella saadaval üsna mitmes värvitoonis, et igaüks leiaks oma.

LG Watch Urbane 2 erinevates värvitoonides

LG Watch Urbane 2 erinevates värvitoonides

 

 

Nutikellalt ei puudu ka pulsiandur

 

Hinna ja saadavuse kohta pole LG veel suud avanud, aga aasta lõpuks jõuab Urbane 2 nutikell kindlasti ülemaailmselt müügile ning hind peaks jääma umbes 300 euro juurde.

 

 

Allikas: LG

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Facebook’i jõuavad peatselt animeeritud profiilifotod

Eelmine lugu

Skype’i tõlkija tõlgib reaalajas videokõnesid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG