Uudised

Light L16 – taskusse mahtuv 16. kaameramooduliga Android kompaktkaamera

0
Foto: Light

Taskusse mahtuvad kompaktkaamerad on viimastel aastatel enda populaarsust kaotamas, sest uuemad nutitelefonid teevad enamasti sama häid pilte kui mõni soodne kompaktkaamera. Kui eesmärgiks on saada selgemat fotot, siis on paljud inimesed soetanud endale vahetatavate objektiividega suured peegel- või hübriidkaamerad.

Aga mis saab, siis kui eesmärgiks on saavatuada samasugune kõrgkvaliteediline pilt nagu peegelkaameraga, aga taskusse mahtuvas formaadis? Light L16 tuleb siinkohal appi.

Foto: Light (http://light.co/)

Foto: Light (http://light.co/)

Light L16 kaamera tööpõhimõte on üsna kaval. Kaameral on taga suur hunnik tavalisi nutitelefonikaameraid, mille kõigiga tehakse üheagselt pilt ja seejärel lõigatakse kokku, et saavutada selge 52- megapiksline foto. L16 kaameral on 16 kaameramoodulit erinevate fookusvahemikega parima teravusega foto jäädvustamiseks ning kaamera suudab ilma probleemideta salvestada 4K videot.

Foto: Light (http://light.co/)

Foto: Light (http://light.co/)

Kuni 6. novembrini on võimalik L16 kaamera eeltellimus vormistada umbes 1100 euro eest. Kui pärast seda kaamera osta, siis peab letile laduma umbes 1500€. Eeltellitud kaamera saab kätte alles järgmise aasta sügiseks.

https://vimeo.com/141273851

Rääkides kaamera andmetest on sellel peal Android operatsioonisüsteem ja WIFI tugi piltide jagamiseks sotsiaalmeedias pärast pildistamist. L16 kaameral on väga suur 5- tolline puuteekraan. Kaamera on suuruselt sama nagu Motorola Nexus 6 nutitelefon, aga kaks korda paksem. Kaameral on 16 kaameramoodulit, millest kõig on fikseeritud fookuskaugustega, aga 5 tükki on 35mm objektiiviga, 5tk on 70mm objektiiviga ja 6 kaameramoodulit on 150mm objektiiviga, et jäädvustada maksmimaalse kvaliteediga fotosid ka kaugelt.

L16-BACK-UI-1

Foto: Light (http://light.co/)

Light L16 kaamera ei ole üldsegi soodne rahakotile, sest sama raha eest saaks juba peegelkaamera ja mõne objektiivi, aga L16 sobib suurepäraselt fotoentusiastide varu- või reisikaameraks, millega saavutada üliteravaid pilte ka reisil, kuhu pole soovi suurt kotitäit fototehnikat kaasa vedada.

Testfotod L16 kaameraga:

Allikas: Light

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Lexuse uus papist elektriauto on neile, kes soovivad loodust säästa

Eelmine lugu

Geniaalne idee – Adidas printis 3D printeriga spordijalanõude sisetallad

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised