Uudised

Logitechi uut hiirt saab kasutada kolme erineva arvutiga

0

Berliinis toimuvalt IFA 2016 tehnoloogiamessilt ei oleks väiksematelt arvutite lisatarvikute tootjatelt (nagu Logitech) midagi jalustrabavat osanud oodata, kuid ettevõte tegi seal avalikuks uue hiire, mis on juba ühe päevaga väga palju kõneainet tekitanud.

rsz_logitech_m270_triathlon_multi-device_wireless_mouseTegemist on Logitechi M720 Triathlon arvutihiirega, mis suudab korraga olla ühenduses kuni kolme erineva arvutiga. Kasutusvõimalusi on päris palju – näiteks lauaarvuti, sülearvuti ja teleriga ühenduses olev miniarvuti või midagi muud. Hiirega saab maksimaalselt ühenduses oola kuni 3 arvutit, Bluetoothi kaudu – seega eraldi kolme USB-saatjat vaja pole. Erinevate seadmete valimine käib väikse lüliti kaudu, mis on hiire küljel.

Logitech M720 Triathlon hiir töötab nii Windowsi kui ka Mac OS operatsioonisüsteemidega ning tuleb Logitechi veebipoodi müügile lähiajal, kuid (füüsilistesse) poodidesse saabumise aeg pole veel teada. Soovitatav jaemüügi hind on 69,99 dollarit. Akukestvust lubab ettevõte kuni kaks aastat, ühe AA-tüüpi patareiga.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Allikas:

Allikas

Samsung avalikustas uue Gear S3 nutikella

Eelmine lugu

Uus HTC One A9s nutifon on vanemast vennast soodsam

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised