UudisedEesti

Lõpuks ometi! Suur IT-toodete edasimüüja toob peagi Xiaomi nutiseadmed ka Euroopas müügile

1
Xiaomi Redmi Note nutitelefon. Foto: Sham Hardy / CC

Kesk- ja Ida-Euroopa suurim IT riistvara ning tarbeelektroonika edasimüüja ABC Data toob esimesena Euroopa turule maailma juhtiva nutitelefonide tootja Xiaomi tooted. Esmajoones jõuavad Xiaomi tooted Poola turule ning seejärel teistesse Kesk- ja Ida-Euroopa riikidesse, sealhulgas Eestisse.

IT-toodete firma ABC Data sisenes Eesti turule 2011. aastal, pakkudes läbi e-poe IT-kaupu ka Eestis. Esimese edasimüüjana toob ABC Data Euroopa turule kolm Xiaomi nutitelefonide mudelit: Mi 5, Redmi Note 3 ning Redmi 3S. Lähiajal lisanduvad ka teised Xiaomi tootekategooriad, näiteks aktiivsusmonitorid, audiotooted ning akupangad.

“Xiaomi on maailma kiiremini kasvav nutielektroonika ettevõte, kes vaid mõne aastaga on tõusnud maailmaturul konkureerivaks ettevõtteks. Meil on suur rõõm, et ABC Data on Xiaomi toodete esimene ametlik edasimüüja Euroopa Liidus. Oleme veendunud, et Xiaomi tooted ning lahendused võidavad kiiresti inimeste südamed, kuna tegemist on kõrgekvaliteediliste, kuid taskukohaste toodetega,” lausus ABC Data Baltikumi regiooni juht Tomasz Janušauskas.

2010. aastal loodud Hiina ettevõtet Xiaomi peetakse tänaseks suurtettevõtete Apple, Samsung ning Huawei suurimaks konkurendiks, mille tegutsemine võib tuua revolutsiooni ka nutitelefoni hindadele.

Xiaomi Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni müügijuhi Alex Wu sõnul on Euroopa turg ettevõtte jaoks äärmiselt oluline, kuna tegemist on regiooniga, kus nutiseadmete kasutamine on kõrgelt arenenud ning mille turg on pidevas kasvujoones. “Oleme Euroopa turule sisenemisest väga õhinal. Usun, et koostöös meie hea ja kogenud partneriga ABC Data suudame täita kõik oma strateegilised eesmärgid ning pakkuda klientidele hea hinna-kvaliteedi suhtega nutiseadmeid,” selgitas Wu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Telia kaudu enim järelvaadatavad telesaated on “Su nägu kõlab tuttavalt” ja “Kättemaksukontor”

Eelmine lugu

TOP 5: asjad, mis Sinu järgmisel nutitelefonil võiksid olla

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised