Uudised

Microsoft avalikustas enda esimese sülearvuti

0

Microsoft üllatas kõiki ajakirjanikke seoses sellega, et firma avalikustas pressiürituse lõpus enda esimese 13-tollise ekraaniga sülearvuti.

https://www.youtube.com/watch?v=XVfOe5mFbAE

Microsoft’i sõnul on nad valmist teinud “Ultimate” sülearvuti.

Lisaks kaasaaegsele disainile on Surface Book’i juures kõige hämmastavamaks see, et klaviatuur on ekraani küljest eemaldatav, muutes sülearvuti ühe liigutusega tahvelarvutiks.

Hera_Hero_Retail

Esitlusel räägiti üsna palju tehnilistest näitajatest. 13-tollise ekraaniga sülearvutil on 6- generatsiooni Intel Core protsessor, Nvidia GeForce graafikakaart ning suure kiirusega GDDR5 mälu. Tööks on Microsofti uus sülearvuti hea, sest selle aku kestab 12 tundi.

Hera_Canvas_03

Väga üllatav on ka see, et tootja sõnul on Surface Book kõige võimsam 13-tolline sülearvuti, mis iial tehtud.

VS1

VS1

Selleks, et väidet tõestada, näitas Microsoft võrdlustabelit, kust selgus, et Surface Book on kaks korda võimsam kui Apple’i MacBook Air.

Surface Book’i ekraani katab Precision’i klaas ning sülearvuti ekraan on puutetundlik, lubades kasutajalt teha mitme sõrmega üheaaegselt erinevaid puudutusi. Ekraanil on 6 miljonit pikslit ning 267 pikslit tolli kohta.

Lihtsasti eemaldataval klaviatuuril on taustvalgustusega klahvid ning sülearvuti ühildub Surface Dock’iga.

Surface Book jõuab oktoobri lõpuks poelettidele hinnaga 1500€.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsoft tegi nõgusa ekraaniga Band 2 nutivõru avalikuks

Eelmine lugu

Uus Microsoft Lumia 550 on soodne keskklassitelefon Windows 10-ga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised