Uudised

Microsofti uus Surface Pro 4 tahvelarvuti on 50% kergem ja 30% kiirem

0

Microsoft tegi avalikuks Surface Pro 4 hübriidtahvelarvuti mõned tunnid tagasi New York’is toimunud pressiüritusel. Microsofti sõnul on Surface Pro 4 50% kergem ja 30% kiirem võrreldes eeleva mudeliga ning 50% kiirem kui Apple MacBook Air sülearvuti.

 

Surface Pro 4 tahvel jõuab oktoobri lõpuks poelettidele 800 eurose hinnalipikuga.

https://www.youtube.com/watch?v=6Gh4o9IqeEU

Uuenduste poolelt on Microsoft muutnud Surface tahvelarvuti ekraani suurust – nüüd on ekraan 0,3 tolli suurem (ekraani suurus 12,3 tolli) selleks, et Windows 10 näeks lihtsalt veidi parem välja. Ekraan on ka teravam – sellel on 267 pikslit tolli kohta, kokku on 5 miljonit pikslit ning ekraani kaitseb Corning Corilla Glass.

Uusim mudel on ka õhem. Eelmise mudeli paksus oli 9.1mm, aga uue mudeli paksus on 8,4 millimeetrit. Seade on küll õhem, aga sellel on ikka täismõõdus USB pesa lisaseadmete ühendamiseks.

Microsoft tegi ka uue puutepliiatsi, mis on täpsem ja on saadaval 5 erinevas värvitoonis.

 

Ettevõte esitles ka uut klaviatuuridokki Surface Pro 4 ja Surface Pro 3 tahvelarvutite jaoks. Uuel klaviatuuril on tagantvalgustusega klahvid, parem puuteplaat ja seda on saadaval 5 erinevas värvitoonis.

Falcon_01_B_BL

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsoft tegi avalikuks Lumia 950 nutitelefoni, millel on vesijahutus!

Eelmine lugu

Microsoft tegi nõgusa ekraaniga Band 2 nutivõru avalikuks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised