Uudised

Mida oodata Microsofti pressiürituselt?

0

Microsoft korraldab 6. oktoobri õhtul enda pressikonverentsi, kus avaldatakse väidetavalt mitmeid uusi Microsofti seadmeid. Selles postituses toome välja kõik tooted ja muud lahendused, mis väidetavalt Microsofti pressiüritusel avalikustakse.

Lumia 950 ja Lumia 950 XL

Illustreeriv foto Lumia nutitelefonidest

Illustreeriv foto Lumia nutitelefonidest

Microsoft avalikustab enda pressiüritusel kindlasti uued Lumia 950 ja 950 XL nutitelfonid. Uued Windows operatsioonisüsteemiga nutitelefonid on väga sarnased eelnevatele mudelitele, aga nende hind saab olema pigem iPhone’i oma. Vajuta siia, et lähemalt uurida Lumia 950 ja Lumia 950 XL nutitelfonide kohta.

Windows Hello / Continuum

12017599_526043190882074_1255505617178623610_o.0Teiseks põnevaks asjaks, mida oodatakse Microsofti pressikonverentsilt on Windows Hello. Windows Hello on väike tarkvaraline uuendus Lumia nutitelfonidel, mis teeb nutitelfoni lukust lahti kasutaja näo äratunnetamise korral. Microsoft on samuti avalikustamas Continuum lisandust Windows 10 tarkvaraga nutitelefonidele. Continuum nime kandev tarkvara ja klaviatuuridokk muudavad Lumia nutitelfoni nagu päris arvutiks, sest dokil on klaviatuur, hiirepadi ja isegi suurem erkaan.

Kasutades Continuum klaviatuuridokki muudetakse telefoni operatsioonisüsteem paremini kasutavaks suuremal ekraanil- nii saab kasutada Lumia nutitelfoni mini-sülearvutina, et teel olles vaadata multimeediat, mängida ja tööd teha.

Surface Pro 4

Surface-Pro-3-Microsoft-store

Üheks Microsfti pressikonverentsi peakangelaseks saab olema Microsoft Surface Pro 4 tahvelarvuti-sülearvuti hübriid.

Kahjuks ei ole Surface Pro 4 kohta ühtegi infokillukest lekkinud. Seega ei ole võimalik kinnitada isega Surface Pro 4 avalikustamist, aga väga paljude allikate kohaselt see juhtub.

Väidetavalt on Surface Pro 4 tahvelarvuti veel õhem võrreldes eelmise mudeliga, aga sellele tuleb 4K või lausa 5K eraldusvõimega ekraan.

Apple avalikustas hiljuti koos iPad Pro tahvelarvutiga puutepliiatsi, millega saab väga täpselt graafilist tööd või niisama joonistamist teha.

 Uuel Surface Pro 4 klaviatuuridokil saab olema peal sõrmejäljelugeja, et kiiresti ja turvaliselt tahvelarvutisse sisse logida.

Mitmete allikate kohaselt toob peatselt Microsoft avalikkuse ette koos Surface Pro 4-ga ka suurema versiooni Surface Pro 4-st, millele saab paigaldada 1-terabaidise kõvaketta ja kuni 16 GB RAM mälu.

Microsoft Band 2

microsoft-band-2

 Lisaks kõigile põhiseadmetele avalikustab Micrsoft kindlasti ka Band 2 nutivõru, millel on sarnaselt Samsung Gear Fit’ile kumer ekraan. Loe Microsoft Band 2 nutivõru kohta lähemalt siit.

Windows 10 ja Xbox

Windows 10 operatsioonisüsteem on juba avalikustatud, aga pole välistatud, et Windows’i divisiooni juhid ei tee juttu Windows 10 uuendustest ja lisadest. Microsoftil on planeeritud välja paisata Windows 10 tarkvarauuendus ning võibolla räägitakse pressiüritusel just nendest. Lisaks tuleb juttu Windows 10 mobiiltelefonidele optimeeritud operatsioonisüsteemist.

Samuti arvatakse, et kindlasti tuleb pressiüritusel juttu Windows 10 tulekust Xbox One mängukonsoolile ning võib-olla on Microsoftil plaanis esitleta uut ja õhemat Xbox One mängkonsooli.

Vajuta siia, et lugeda lähemalt Xbox One Elite mängukonsooli kohta.

xbox-one-elite-console-1200-80

Lõpp..

 

Postituse saatmiseks sõbrale, kopeeri lühike veebiaadress

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Top 5 parimat Pebble Time Round nutikella head omadust

Eelmine lugu

Inglismaal ehitatakse uut iselaadivat autoteed

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised