LGUudised

Mida uut toob endaga LG G5 nutitelefon?

0

Välismaa tehnoloogiaportaal Venture Beat kogus mitmete kõlakate põhjal kokku faktid, milline võib LG uus G5 nutitelefon olla.

Väidetavalt on LG G5-l 5.3-tolline Quad HD ekraan ning sarnaselt V10-ga väike lisaekraan teavituste jaoks.

Nutitelefoni hoiab töös Snapdragon 820 protsessor, 3GB muutmälu, sisemälu on 32GB ning hetkel on teadmata, kas telefonil on mälumahu laiendamiseks ka MicroSD mälukaardipesa.

Kui LG V10 nutitelefonil on kaks esikaamerat, siis G5-l on hoopis kaks tagumist kaamerat. Samuti on kaameral laseritel põhinev välkkiire autofookussüsteem ja kahekordne LED-välklamp.

Telefoni taha on tulemas sõrmejäljelugeja, millest saime teada juba mitu nädalat tagasi. Seadme akumahutavus on kõigest 2800mAh-d, mis on tunduvalt vähem, kui V10-l.

Telefoni põnevaks uuenduseks on “Magic Slot” pesa lisaseadmete jaoks. LG G5 lisaseadmete pesaga saab ühendada näiteks virtuaalreaalsus-peakomplekti.

Disainilt on uus telefon kvaliteetsem, sest plastiku asemel on kasutusel alumiinium ja laadimiseks ning arvutiga ühendamiseks on seadmel uus USB-C pesa.

Venture Beati andmeil avalikustatakse LG G5 nutitelefon aprillis. Kui saabuvad uued infokillud G5 või teiste nutitelefonide ja tehnikavidinate kohta, siis kindlasti kirjutame neist.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

iPhone’ide akupanga ümbrist on uskumatult raske avada

Eelmine lugu

Valve selgitab, mis tegelikult juhtus eelmisel nädalal mängudepoe Steamiga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG