Uudised

Milline on erinevus iPhone SE ja veidi vanema iPhone 6s’i vahel?

0

Alles hiljuti välja tulnud iPhone SE sisu peaks olema sarnane iPhone 6s’iga ning selle kere meenutama ehituselt iPhone 5s’i. Kuid millised on peamised erinevused iPhone SE ja 6s’i vahel?

Kuna iPhone 6s oli paljude jaoks liiga suur, et käes hoida ja oma taskusse mahutada, tehtigi nn väiksem versioon 6s’ist. Esmapilgul võiks öelda, et ainus erinevus on suurus, kuid on ka palju teisi muudatusi.

Esimene erinevus on ekraani suurus. Kui iPhone 6s’i ekraani diagolaal on 4.7 tolli, siis SE’l on see 4 tolli. iPhone SE ekraani resolutsioon on 1336 x 640 ning 6s’i resolutsioon on
1334 x 750.

Kui rääkida kaamerast, siis tagumise kaameraga eriti muudetud ei ole. Mõlemal on ava 2.2 ja võimalik teha kuni 12 megapiksliseid fotosid. iPhone 6s’iga saab salvestada 4k videoid. Sama moodi SE’ga. Kaadrite arv on mõlemal 30 kaadrit sekundis ning aegluubis filmides 240 kaadrit sekundis.

iPhone SE-l on uuem protsessor, kui iPhone 6s’il. SE-l on RAM-i 2GB, kuid 6s’il on 1GB. Rääkides akust, siis vanemal iPhone 6s’il on mahutavus 1715mAh ning SE’l on veidi vähem- 1642mAh.

Kokkuvõtteks saab öelda, et SE-l on parandatud osasid vigu ning see sobib kõige rohkem neile, kes soovivad väikest, aga võimsat iPhone’i.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Video: Huawei Mate 8 arvustus

Eelmine lugu

HTC lansseeris uue tippklassi nutifoni, mille nimi on 10

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised