HuaweiUudised

Nexus 6P nutitelefon tuleb metallist korpuse ja suure akuga

0

Hiljuti lekkisid internetti uue kahe Nexus nutitelefonide nimed ja mõned pildid. Eile postitati internetti hunnik fotosid koos mõningate telefoni andmetega- neid fotosid kasutatakse kindlasti Nexus 6P pressiüritusel toote tuvustamisel, mis toimub väidetavalt juba järgmisel nädalal.

Mõned telefoni andmed on juba varem avalikuks saanud, aga nüüd saime kinnitust, et Nexus 6P tuleb tõepoolest tugevast metallist korpuse ja üsna mahuka akuga. Õnneks ei kaalu telefon eriti palju rohkem võrreldes eelmisel aastal välja kuulutatud Nexus 6-ga, millel ei olnud nii mahukat akut ja alumiiniumist korpust. Piltidelt saab lisaks näha, et Nexus 6P tuleb koos ekraani kõrval olevate kõlaritega, USB C-tüüpi ühendusliidesega, Snapdragon 810 versioon 2.1 protsessoriga ning WQHD (2560x1440p) 5,7-tollise ekraaniga.

Kuna nutitelefoni korpus on tehtud metallist, siis arvatavsti sellele ei tule juhtmevabat laadimissüsteemi, aga kindlasti tuleb Qualcomm’i kiirlaadimise võimalus.

Kaamerat demostreerival fotol olev turundustekst “töötab pimedamas” viitab sellele, et Nexus 6P kaamera saab olema väga lahtise avaga. Ühel fotol on tehtud reklaami telefonil olevale Corning Corilla GLass 4 kaitseklaasile, mis peaks tagama ekraani terve olemise aastateks.

Teistelt fotodelt saab teada, et 6P telefonil on peal Android 6.0 Marshmellow operatsioonisüsteem ning sisemälu on erineva hinnaga mudelitel 32, 64, või 128GB. Mõned päevad tagasi lekkisid internetti fotod erineva värvikombinatsiooniga Nexus 6P nutitelefonist ning tõepoolest jõuab 6P poelettidele erinevates värvitoonides nagu must, valge, hõbedane ja kuldne. Väidetavalt jõuab Hiina poelettidele vaid kuldne mudel.

Nexus 6P sõrmejäljelugeja asub nutitelefoni tagaküljel- see pole parim asukoht sõrmejäljelugejale, aga vähemalt on see üsna vähe silmatorkav.

Muud infot uue Nexus nutitelefoni kohta praegu pole. Näiteks hetkel on suure küsimärgi alla Nexus 6P hind. Google avalikustab Nexus 6P ja LG Nexus 5X’i ning mõned muud uued tooted ja lahenduised San Francisco’s juba 29. septembril.

 

Allikas: Android Police

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple’i iPhone 6S nutitelefonil on rohkem RAM’I võrreldes eelnevaga

Eelmine lugu

Roosat iPhone 6S nutitelefoni on saatnud kõige suurem müügiedu

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Huawei

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse ülevaatamiseks: