Uudised

Oculus alustas eeltellitud Rift peakomplektide tarnimist

0

See aeg on käes, mida on tuhanded tehnoloogiafännid pikisilmi oodanud – esimene ametlik 100% valmis Oculus Rifti virtuaalreaalsus-peakomplekt tarniti täna, ametlik tarne algab esmaspäevast.

2012. aastal käivitati Kickstarteri ühisrahastussaidil  projekt, mille soovitud rahasumma saamisel pidi Oculus Rift virtuaalreaalsus-pekomplekt jõudma tavakasutajateni. Neli aastat on lõppversiooni kallal vaeva nähtud ning hiljuti sai see valmis. Alates jaanuarist hakkas Facebooki tütarettevõte Oculus võtma vastu eeltellimusi Riftile, mille hinnaks on 699 eurot + postikulu.

Paraku peakomplekti Eestisse tellida ei saa. Lähim võimalik riik oleks Soome, kuhu tellides on peakomplekti hind 699 eurot ja sellele lisandub postikulu, mis viib lõpphinna 1000 euro juurde.

Kui peakomplekt nüüd tellida, saab selle kätte juulis, lähinädalatel saavad Riftid kätte vaid need, kes on eeltellinud jaanuaris.

Enne tellimist tuleb kindlaks teha, kas arvuti on piisava riistvaraga Rifti jooksutamiseks. Arvutil peab olema vähemalt Inteli Intel i5-4590 protsssor, 8 GB sisemälu ja muutmälu, HDMI 1,3 väljund,  Windows 7 SP1 64 bit operatsioonisüsteem või uuem ning sobilikud graafikakaardid on NVIDIA GTX 970 või AMD R9 290 ja võimsamad. 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

HTC 10 ületab jõudlustestis Samsungi Galaxy S7 nutitelefoni

Eelmine lugu

Väärtusetu nuputelefoni saab muuta 50-euroseks hinnavõiduks Telias

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse ülevaatamiseks: