UudisedGoogle

Õnneks on Google Nexus 5X telefon kergelt parandatav

0

 

Tublid iFixit’i töötajad lammutasid uue LG Nexus 5X nutitelefoni laiali, et uurida järgi, kui lihtne on sellist telefoni ise parandada ja mis telefoni sisemuses üldse peitub.

Avades telefoni korpuse, on kohe näha, et kaamera, sõrmejäljelugeja ja aku on lihtsasi eemaldatavad ja väljavahetatavad.

q1nJoMquoLBjD11C

Foto: iFixit / CC

Järgmiseks paistab telefoni emaplaat, kus nagu ikka protsessor ja mälu ei ole eemaldatavad, aga ülatusena ei ole eemaldatav ka telefoni USB (type C) pesa, mis on emaplaadi küljes kindlalt kinni. See tähendab, et USB pesa katkimineku korral peate terve emaplaadi välja vahetama või mikroskoobi abiga pesa välja vahetama ja lootma, et kõik toimib.

Foto: iFixit / CC

Foto: iFixit / CC

Telefoni puuteekraan ja kaitseklaas on koos, mistõttu tuleb remondi korral kogu ekraani osa ühe osana ära vahetada.

SivFxyGRSARIeNWX

Foto: iFixit / CC

Nexus 5X sai iFixit’i poolt 7 punkti 10-st, mis tähendab et see on ehitatud võrdlemisi modulaarselt, et oleks võimalik välja vahetada näiteks kaamerat, sõrmejäljelugejat, ekraani või akut. Mõned komponendid on emaplaadi külge kinni sulatatud ning näiteks USB pesa väljavahetamine on praktiliselt võimatu. Sellepärast soovitame 5X nutitelefoni USB porti mitte ära lõhkuda, sest siis tuleb osta uus terve emaplaat ning see pole soodne, sest see moodustab enamuse kogu telefonist.

Allikas: iFixit

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsoft Edge veebilehitsejale ei tule puginavõimalus enne järgmist aastat

Eelmine lugu

ASRock’i uus WIFI ruuter edastab parimat internetisignaali mänguritele

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised