UudisedSony

PlayStation 4 konsoolile esitleti eksklusiivseid mänge ja laiendusi

0

Sony Computer Entertainment Europe Ltd. (SCEE) esitles Pariisi mängudenädala osana toimunud pressikonverentsil uusi ja eksklusiivse sisuga PlayStation®4 (PS4™) mänge ning valgustas PlayStation VR tulevikku.

Messil tutvustati mitmeid mänge, mis hakkavad olema saadaval üksnes PlayStation®4 konsoolile. Nende hulgast sai enim kõneainet Gran Turismo seeria uusim täiendus GT SPORT™ (Polyphony), mis on vastus kõikide võidusõidusimulaatorite fännide palvetele, kes saavad võimaluse kihutada võidu FIA ametlikel online-meistrivõistlustel.

Valik uutest eksklusiivsetest mängudest PlayStation®4 konsoolile:

·         GT SPORT™ (Polyphony)

·         Detroit™ (Quantic Dreams)

·         Uncharted 4: A Thief’s End™ (Naughty Dog)

·         Horizon: Zero Dawn™ (Guerilla Games)

·         Dreams™ (Media Molecule)

Lisaks heideti valgust spetsiaalsele allalaaditavale sisule, mida on võimalik nautida üksnes PlayStation®4 omanikel. Näiteks 6. novembril avalikustatava Call of Duty®: Black Ops 3 (Activision Publishing, Inc.) omanikud saavad alla laadida uue DLC 30 päeva enne teisi ning DRIVECLUB™ (SCE WWS) fännidel on võimalik kihutada ka kaherattalistel uue DRIVECLUB™BIKES laienduse abil. Allalaaditavaid laiendusi saavad teiste seas veel Bloodborne™ (SCE WWS) ja Tekken 7™ (Bandai Namco Entertainment).

Järgmisel aastal turule jõudva PlayStation®VR tarbeks kuulutati välja Until Dawn™: Rush of Blood (Supermassive Games), RIGS™ (Guerilla Cambridge), ROBINSON™: THE JOURNEY (Crytek) ja The Walk (Sony Pictures Entertainment), mis kõik toovad mängijateni uskumatult eheda elamuse.

Allikas: Playstation pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsung avalikustas suure View tahvelarvuti

Eelmine lugu

GoPro avalikustas esimesed videokaadrid, mis on filmitud GoPro drooniga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised