UudisedDroonid

ProDrone’i uus lennumaisin on kaasavõtmise asendis iPadi suurune

0

CES tehnikamessil esitleti sel aastal väga palju droone, alustades taskusse mahtuvate nanodroonidega ja lõpetades drooniga, mis suudab inimest lennutada.

Ettevõtte ProDrone’i uus lennumasin Byrd on on võimekuselt suurepärane lennumasin, mille konkurendid on kordades suuremad. Byrdi suurimaks erinevuseks on selle võime see väiksemaks teha, et seda saaks hästi kaasa võtta.

Drooni saab teha väikeseks niimoodi

Drooni saab teha väikeseks niimoodi

Byrd on tavaasendis nagu tavaline droon, aga kaasavõtmiseasendis on see iPadi suurune ning vaid mõned sentimeetrid paksem. Drooni neli “kätt”, mille küljes on propellerid, keeratakse drooni kere vastu, et need ette ei jääks ja lennumasin vähe ruumi võtaks. Byrd mahub isegi seljakotti ja mõne suurema mehe taskusse :) .

Droon on küll üsna raske, mille põhjustab 7000mAh aku, mis annab lennuaega lasua 29 minutit.

Lennumasina kandevõime on üle 2kg, mis tähendab, et drooni külge saab kinnitada väiksemaid peegelkaameraid ja teisi kaameraid, mis kaaluvad 2 kilogrammi või vähem.

Lisavarustusena saab juurde hoida stabiilse kaamerakinnituse (loe: gimbali), mis teeb videod ülistabiilseks ja valikus on gimbalid Canon EOS 5D Mark III ja Sony A-seeria kaameratele. prodrone-byrd-drone-5

Kõige tavalisemas komplektis on drooniga kaasas Full HD videoid filmiv kaamera ning selle komplekti hinnaks on umbes 900 eurot, mis on DJI mudelites pisut soodsam ja kaasa võttes muidugi väiksem ka.

Kui droonipiloodil on soov filmida odavalt 4K videoid, siis Premium-versioonil on 4K kaamera juba pardal. Premium komplekti hinnaks on 1350 eurot. Preimuim versioonil on lisaks paremale kaamerale ka infrapunaandurid ning “Jälgi mind” funktsioonid.

Byrd’i tavakomplekt postitatakse jaanuari lõpus, kui kohe tellimus esitada ning Premium-versioon pannakse teele alles märtsis, kui lähiajal tellimus sisse anda tootja kodulehel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uut äratuskella saab välja lülitada ainult selle peale astudes

Eelmine lugu

Ameeriklased muutsid reisikohvri elektriliseks sõiduvahendiks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised