UudisedSamsung

Samsung avalikustas suure ekraaniga A9 nutitelefoni

0

Samsung avalikustas täna Hiinas seoses Galaxy A Party 2016 üritusega uue telefoni, mis pole just tavaline nutitelefon. Samsungi A9 nutitelefoni muudab esimesena eriliseks suur 6-tolline ekraan, mille resolutsiooniks on 1020x1080p ehk Full HD. Niivõrd suurel erkaanil võiks olla juba 4090x2160p ehk 4K resolutsioon.

Samsung Galaxy A9 telefon nutitelefonTeiseks eriliseks omaduseks on telefoni aku, mille mahutavus on koguni 4000mAh-d, mille on suutnud ületada vaid üsna tundmatu Hiina telefonitootja Oukitel oma telefoniga K6000.

Ülejäänud näitajad on pigem tavalised. Protsessoriks on Snapdragon 652, kaamera on 13-megapiksline, sellel on 3GB muutmälu, 32GB sisemälu ning operatsioonisüsteemiks on Android 5.1.1 Lollipop.

Galaxy A9 nutitelefon on sarnaselt Galaxy A5 ja A7 nutitelefonidele välimuselt tagasihoidlik, aga siiski käes hoides väga kvaliteetne ja tugev. Samsungi uus A9 nutitelefon jõuab Hiinas poelettidele detsembri lõpus. Kahjuks ei ole tootja täpsustanud seadme hinda ega ka saadavust väljaspool Aasiat.

Portaali NoWhereElse’i sõnul saab telefoni hinnaks olema 463 dollarit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Droonitootja DJI avas Hiinas esimese droonikaupluse

Eelmine lugu

HTC One A9 ja M9 nutitelefonid said uusima Android 6 operatsioonisüsteemi

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised