EestiSamsungUudised

Samsung Gear S2 nutikell on nüüdsest Eestis müügil

0
Samsung Gear S2 Classic

Samsung Gear S2 Classic

Novembrist on saadaval Samsungi uus ümmarguse disaini ja keeratava sihverplaadiga nutikell. Eestisse tuli müügile nii minimalistlikuma disainiga Gear S2 kui ka ajatuma disainiga Gear S2 classic. Nutikellal on kergesti kohandatav kasutajaliides ja selle funktsioonid võimaldavad kellaomanikel oma seadet täiustada ja isikupärastada. Gear S2 abil saab otse randmelt jälgida kalendrit, e-posti ja uudiseid ning saata sõnumeid.

„Inimestele meeldivad funktsionaalsed, lihtsad ning stiilsed tooted. Samsung lõi nutikella, mis vastaks nendele nõudmistele, kuid pakub rohkemat kui lihtsalt aja näitamist,“ rääkis Samsungi suurkliendi müügijuht Risto Leedo. „Gear S2 on stiilne ja täiuslik kaaslane kogu päevaks, olles abiks nii tööl kui treeningul. Kellal on 24 tunni aktiivsuslogi, mis võimaldab kasutajal jälgida igapäevase aktiivsuse mustreid ja arengut ning saadab meeldetuletusi, mis aitavad oma sportlike sihtide kursil püsida. Nutikell lihtsustab tuntavalt paljusid toiminguid ning muudab need nutikamaks, personaalsemaks ja mugavamaks. Gear S2 nutikell on innovatsioon, mis muudab inimeste elu paremaks,“ selgitas Leedo.

Eestis esimeste seas Gear S2 Classic nutikella kasutusele võtnud Sportland Eesti AS juhatuse esimees Gerd Kiili sõnul on nutikella soetamine investeering mugavusse. „Nutikell täiendab nutitelefoni ning annab mulle käed-vabad tunde koos kindlusega, et ükski oluline kõne või e-mail ei jää tähelepanuta. Nutikella mugavus tuleb hästi välja koosolekutel, kui saan diskreetselt saata eelseadistatud sõnumi helistajale, millega annan märku, et olen hetkel hõivatud ja võtan temaga hiljem ühendust. Lisaks on märgatavalt vähenenud mure, kas nutitelefoni aku peab õhtuni vastu, sest kadunud on vajadus pidevalt telefoni kontrollida. Mõned aastad tagasi ulmelisena tundunud kooslus- pulss ja e-mailid ühes ilusa disainiga kellas – on nüüdseks reaalsus,“ tõi Kiili välja Gear S2 olulisemad plussid.

Gear S2 nutikell on väga kerge ja kompaktne, selle paksus on vaid 11,4 millimeetrit ning selle 1,2-tollise ümmarguse ekraani lahutusvõime on 360 x 360 (302 ppi), mistõttu on kella ekraan erakordselt erk. Gear S2 töötab Tizen OS platvormil ja optimeeritud 1 GHz kahetuumaline protsessor muudab seadme töö kiireks ja tõhusaks kõigi Android OS nutitelefonidega, millel on 4.4 või uuem Android OS ja 1,5 GB RAM. Nutikella aku peab vastu 2–3 päeva ning laadimiseks tuleb nutikell Gear S2 asetada juhtmevabasse laadimisdokki.

Samsung Gear S2 (3)

Samsung Gear S2 on Eestis müügil kahes valikus: tumehalli korpuse ja rihma ning hõbedase korpuse ja valge rihmaga ning maksab 349 eurot. Samsung Gear S2 classic tuleb müügile musta korpuse ja nahkrihmaga ning selle hind on 379  eurot. Seadmed on saadaval Eesti Telekomi ja Elisa esindustes ning suuremates elektroonikapoodides üle Eesti.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Statistika: Eesti mehed kuulavad naistest palju rohkem kohalikku muusikat

Eelmine lugu

Android Marshmellow on väga haruldane praegu

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti