UudisedSamsung

Samsungi Galaxy A (2016) nutitelefonid saabuvad müügile jaanuaris

0
Foto: TechStage (Flickr) / CC

Samsung teatas, et 2016. aasta jaanuaris tulevad müügile Galaxy A (2016) seeria uued mudelid, mille disainis on harmooniliselt kombineeritud klaasi ning metalli. Galaxy A seeria moodustavad kolm erineva ekraani suurusega mudelit A3, A5 ja A7, millel on senisest veel paremad kaamerad.

“Galaxy A nutitelefonid tulid esmakordselt müügile selle aasta alguses ning saavutasid uuringufirma GfK Retail and Technology andmetel kiirelt oma hinnasegmendis liidripositsiooni. Ilusa disainiga telefonid on saanud populaarseks just noorte hulgas, kelle jaoks on oluline telefoni kiire sotsiaalmeediaga ühendumise võimalus,“ rääkis Samsungi suurkliendi müügijuht Risto Leedo.

Galaxy A seeria 2016. aasta mudelid on varustatud täiustatud kaameraga, mis teeb senisest veel selgema ja parema kvaliteediga pilte ja videosid. Nutitelefonide kaamera sisaldab optilist pildistabilisaatorit (OIS), mis aitab vältida pildi hägustumist, lisaks on nii telefoni esi- kui põhikaameral F1.9 objektiiv, mis võimaldab teha häid pilte ka hämaras. Samsungi Quick Launch funktsioon – topeltklõps kodunupul – käivitab kaamera vähem kui sekundiga. Esikaamera tuvastab ja teravustab näo automaatselt, pakkudes seega parimaid selfie tegemise võimalusi. Funktsioonide Wide Selfie, Palm Selfie ja Beautifying Effectsabil saab kasutaja teha häid ja kontrastseid selfie-sid.

Samsung Galaxy A3 pressifotod:

 

Galaxy A seeriasse kuuluvad 4,7 tollise ekraaniga A3, 5,2 tollise ekraaniga A5 ning seeria suurimal mudelil A7 on 5,5 tolline ekraan. Uued nutitelefonid tulevad Eestis müügile mobiilioperaatorite esindustes ja suuremates elektroonikapoodides 2016. aasta jaanuaris. Toodete hinnad jäävad 329 – 479 EURi vahemikku. Esialgu on saadaval musta ja kuldset värvi telefonid.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Adobe Premiere Clip videotöötlustarkvara jõudis Android nutiseadmeteni

Eelmine lugu

Vaata videost: Elisa võrgujuht tutvustab Elisa serveriruumi

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised