Uudised

Skydeck on lennuki luksusklassi luksusklass

0

Paljudele võib tulla üllatusena, et hetkel on WiFi interneti olemasolu reisilennukis pigem harukordne juhus. Mõnes suures üle maailma lendavas lennukis on tõepoolest WiFi signaal, aga täna uuele Wind Speed Tech’i projektile ei pruugi enam internetti ja nutiseadmeid lennukis vaja minna.

SkyDeck on kahekohaline “kapsel”, mis paigaldatakse olemasoleva lennuki katusele ja kaks suure rahakotiga reisijat saavad seal istuda ning nutida 360-kraadilist vaadet ümbrusest.
skydeck 33
Tootja sõnul loodi SkyDeck justnimelt selleks, et inimestel poleks pikkadel lendudel nii igav.

Skydeck sobib hästi VIP lennukitele, aga seda saab kasutada ka tavalistes reisilennukites, kus saab seal aega veeta mõnest tunnist kuni terve lennuni välja.

Skydeck 44

Selline on vaade SkyDeck’iga

Skydeck pole veel saanud patenti. Pilootide jaoks ei ole kapsliga varustatud lennukiga lendamine erinev tavalisest lennukist. Väidetavalt ei kaalu see palju ning ei muuda tuule liikumist lennuki ümber.

Kapslit arendav firma loob kaks erinevat mudelit, millest ühega saab lennuki katusele sõita liftiga. Soodsama variandi puhul peavad reisijad kapslisse ise minema.

Et Skydecki kapslid jõuaksid lennukitele peavad nad saama vastavate ametkondade poolt rohelise tule. Kas ja millal võib see juhtuda on hetkel veel lahtine. Aga vähemalt on tegu kiiduväärt ideega.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Facebook vahetas Flash videoid HTML5 vastu

Eelmine lugu

Lihtsasti parandatav telefon Fairphone 2 jõudis Euroopas müügile

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised