UudisedEestiSony

Sony esitles Tallinnas uusi X-seeria telefone ja lisatarvikuid

0

Sony Mobile laiendab Xperia tootesarja ja esitles täna Tallinnas uut nutitelefonide seeriat. Xperia X seeria lipulaev mudelid on Xperia X ja Xperia X Performance, mudel Xperia XA on keskmise hinnaklassi nutitelefon. Sony visioon tuleviku suhtlusvõimaluste puhul hõlmab palju nutitehnoloogiat, mis kajastub juba praegu uues tootesarjas. Sony Xperia X tootesari täieneb uute nutiseadmetega tulevikus veelgi.

„Tootesarja Xperia X kaudu pöörab kaubamärgi edulugu täiesti uue lehekülje. X-seeria kolm uut telefoni pakuvad igaühele midagi, alates keskmise hinnaklassi nutitelefonist kuni Premium-klassi mudeliteni, millel on kõige modernsemad funktsioonid. Kõigil mudelitel on väga kvaliteetne kaamera ja uudne disain, tänu millele sobituvad telefonid kätte varasemast veelgi paremini.

Uudne disain ja värvitoonid kõnetavad loodetavasti veel suuremat hulka inimesi kui varem,“ ütles Rikard Skogberg, Sony Mobile Põhjamaade tootejuht.

Tootesarjas Xperia X on uuendatud Xperia peamisi tunnuseid: kaamerat, akut ja disaini.

Sony_XperiaX

Xperia mudelitel on pikka aega olnud tippklassi kaamerad. Xperia Z5 seeria kaamera asub hinnatud DxOMark nimekirja tipus. Oma lipulaevaks olevate mudelitega viib Xperia X kaameratehnoloogia täiesti uuele tasemele. Mudelitel on prognoosiv hübriidautomaatne fokusseerimine: see on koostöös Sony disaineritega α-süsteemi kaameratele loodud tehnoloogia, mis jälgib objekti pildialal, prognoosib selle liikumisi ja hoiab objekti alati fokusseerituna.Liikumiste pildistamine jõuab sellega hoopis uuele tasemele ja kõiki hetki on võimalik jäädvustada täiesti teravustatult. Uduste piltide üle pole enam vaja muret tunda.

Xperia X ja Xperia X Performance telefonikaameratel on suur 1/2,3-tolline ja koguni 23-megapiksline sensor Exmor RS, tänu millele sobivad nimetatud mudelid väga kvaliteetsete fotode tegemiseks. Ka esipaneeli kaamerat on uuendatud, sellel on nüüd 13 megapikslit ja Sony nutikas automaatrežiim.

Ka Xperia XA telefoni 13-megapikslisel tagakaameral ja 8- megapikslisel esikaameral on kiire automaatfokusseerimine.

Xperia X telefonide akud peavad vastu kuni kaks päeva. Peale selle on Sony koostöös Qnovoga loonud telefonidele Xperia X ja Xperia X Performance kohanduva laadimise – tehnoloogia, mis võimaldab varasemast nutikamat ja tõhusamat laadimist. Aku saab vähem koormust, mis võimaldab pikendada selle kasutusiga.

Xperia_XPerformance

Kõikide Xperia X seeria telefonide disaini on uuendatud koostöös Sony Lundis ning Tokios asuvate tegevusüksustega. Kõigil mudelitel on 5-tolline ekraan. Telefonide suurus, kuju ja materjalid on hoolikalt valitud, mistõttu need sobivad mugavalt kätte ja neid on lihtne kasutada. Uuteks disainidetailideks on ümardatud nurgad ja ümaram klaas. Kaitseklassile IP65/68 vastav Xperia X Performance on ka vee- ja tolmukindel3.

Kõigil mudelitel on võimsad protsessorid: Qualcomm® Snapdragon™ 650 (Xperia X),Qualcomm® Snapdragon™ 820 (Xperia X Performance) ja Mediatek Helio™ P10 (Xperia XA).

Uued mudelid Eestis

Xperia X saabub turule 1. juunil ning selle soovituslik jaemüügihind on ligikaudu 599 €

Xperia XA saabub turule juuni keskel ning selle soovituslik jaemüügihind on ligikaudu 299 €

Xperia X Performance saabub turule juuni lõpus – juuli alguses ning selle soovituslik jaemüügihind on ligikaudu 699 €

Kõik mudelid on saadaval valge ja mustana ning laimikuldses ja roosikuldses toonis. Igale mudelile on saadaval erinevaid telefonidega värvitoonilt sobivaid ümbriseid

Peale Xperia X telefonide esitles Sony ka mitmeid muid Xperia kontseptsiooni nutitooteid.

Xperia Ear

Xperia Ear Grey Design

Xperia Ear on uue põlvkonna juhtmevaba nööpkõrvaklapp, mis võimaldab täiesti uudset suhtlust. Tänu sellele olete kogu aja teadlik maailmas toimuvast, samas pole vaja nutitelefoni pidevalt käes hoida. Xperia Ear edastab teile liikvel olles kasulikku teavet, näiteks päevast tegevuskava, ilmaolusid ning uudiseid. Häälkäskluse abil saab kõrvaklapil Xperia Ear paluda edastada kõnesid, juhatada teed või teha Google’is otsinguid või märkmeid.

Kõrvaklappi Xperia Ear saab lihtsal moel ühendada Android-telefoniga NFC- ja Bluetooth-ühenduse kaudu. Aku peab vastu kogu päeva ja seda on lihtne laadida taskus või kotis hoitavas kaasas kantavas ümbrises.

Xperia Eye

Xperia Eye

Xperia Eye on kaamerakontseptsioon, mis võimaldab kvaliteetselt ja lihtsalt salvestada päeva sündmusi. Kaamera on väga väikeste mõõtmetega, seda saab kanda kaelas või kinnitada särgi külge. Tänu 21-megapikslisele elemendile Exmor RS ja uuendatud lainurkobjektiivile salvestab Xperia Eye pilti suures ning loomulikus pildialas. Peale selle salvestab see 4K- ja livestream-pilti. Toote nutikas automaatika kasutab piltide salvestamise abina häält ja näoilmeid, tänu millele saad salvestada igapäevaseid hetki tehnikale mõtlemata.

Xperia Projector

Xperia Projectori kontseptsioon viib pere seinakalendri digitaalsesse ajastusse. Xperia Projector kuvab seinale interaktiivse pildi, mis võimaldab kogu perel selle abil oma uudiseid ja plaane jagada. Xperia Projectori juhtimine toimub puudutuste, liigutuste ja häälkäskluste abil nagu tavalise nutitelefonigi puhul.

Xperia Agent

Xperia Agent

Xperia Agent on justkui isiklik abiline, mis on programmeeritud pidama meeles andmeid teist, teie huviobjektidest ja profiilist ning jagama nende põhjal just teile kasulikku teavet ja soovitusi. Xperia Agenti saab juhtida lihtsalt häälkäskude abil. Selle kaudu saab juhtida ka muid koduseid elektroonikaseadmeid. Seadmes Xperia Agent on integreeritud kaamera ja projektor, mis saab Xperia Projectori sarnaselt kuvada sisu mistahes tasasele pinnale.

Nutikas hääl autosse

RM-X7BT

Peale Xperia kontseptsiooni tuuakse turule autodesse mõeldud Bluetooth-moodul RM-X7BT, mille abil on lihtne kasutada nutitelefoni ning sõidu ajal muusikat mängida. Saate mooduli abil otsida oma lemmiklugusid, teha vabakäekõnesid ning võtta vastu navigeerimisjuhiseid nutitelefoni kasutamata

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Motorola Moto X Style – telefon, mis ei lase ennast unustada

Eelmine lugu

Elisa pakub nüüd Sony uut lipulaeva eeltellimiseks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised