UudisedSony

Sony teatab: Playstation Vita on minevik

0
Foto: Sergey Galyonkin (Flickr.com) / CC

Sony teatas, et PlayStaion Vita kaasaskantavale mängukonsoolile ei tule enam uusi mänge ning selle arendamine ja sellega tegelemine lõpetatakse, sest seda kasutavad väga vähesed inimesed.

Intervjuus teatas Sony esindaja, et ettevõttel pole plaanis rohkem mänge Vita’le arendada ja nüüdsest keskendub firma ainult Playstation 4-le. See ei tähenda muidugi seda, et ühtegi mängu PS Vita’le enam välja ei tuleks, sest alati on olemas teised mängustuudiod väljaspool Sony’t, aga ka nemad ei pruugi Vita’ga tegeleda, sest Vitale kuulub niivõrd väike turuosa mängukonsoolidest.

Selles pole midagi kummalist, et Sony otsustas tegeleda edaspidi vaid mängude arendamisega Playstation 4-le, sest see on firma populaarseim mängukosool iial. Need, kes ei taha enda PS Vita mängukosooli minema visata, peavad leppima olemasolevate mängudega või kasutama Vita’t millekski muuks – näiteks Skype’i kõnede pidamiseks või veebisirvimiseks.

Allikas: Geek

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

ASRock’i uus WIFI ruuter edastab parimat internetisignaali mänguritele

Eelmine lugu

Eestlastel napib aega iseenda jaoks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised