UudisedSony

Sony uusim ja võimsaim 4K toega PlayStation 4 Pro mängukonsool on nüüdsest Eestis müügil

0

Mõned kuud tagasi esitles Sony kahte uuemat versiooni mõned aastad vanast PlayStation 4-st – sama sisuga, ent väiksema korpusega PlayStation 4 Slim ning samasugune, aga 4K UHD toega PlayStation 4 Pro-d. PlayStation 4 Pro on alates tänasest ehk 10. novembrist Eestis müügil. Hind on sellel 449,99 eurot ning Slimil 379,99 eurot. Hetkel pakuvad uusi mängukonsoole Sony Centeri kauplused ning Euronics. Siin loos keskendume Pro-mudelile, sest see toob rohkem uuendusi kui Slim.

PS4 Pro suurimateks erinevusteks võrreldes vanema PS4-ga on kiirendatud protsessor ja võimsam graafikakaart, mis võimaldavad toe saanud mängudes mängimist 4K resolutsioonil või suurema kaadrisagedusega. Sarnaselt teiste PlayStation 4 mudelitega toetab ka Pro HDR pilditehnoloogiat, mis pakub vastava valmidusega teleritel suuremat värvivalikut ning tõetruumaid heledaid ja tumedaid toone.

„PlayStation 4 Pro väljatulek on meie jaoks väga oluline tähis. Mitte kunagi varem ei ole me tutvustanud konsooli eluea jooksul selle võimsamat versiooni,“ sõnas Jim Ryan, Sony Interarctive Entertainment Europe president. „See näitab ühtlasi meie pühendumust innovatsioonile ning võimaldab mänguarendajatel luua mänge, mis pakuvad mängijatele seniolematut mänguelamust.“

playstation 4 pro pesad

Mõlemal konsoolil on võimalik mängida kõiki PS4 süsteemile loodud mänge. Mängijad, kelle telerid ei toeta 4K ega HDR funktsioone, saavad toetatud mängudes PS4 Pro abil nautida suuremat või ühtlasemat kaadrisagedust ning paremat graafikat.

Lisavõimalusena on PS4 Pro konsooli abil võimalik vaadata Netflixi ja YouTube’i 4K resolutsioonil voogesitust. YouTube on juba praegu üks suurimaid 4K sisu pakkuvaid teenuseid ning on eeldatud, et Netflixi 4K videovalik kasvab aasta lõpuks 600 tunnini.

Tehnilised andmed:

ProtsessoridCPU: x86-64 AMD “Jaguar”, 8-tuumaline

GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ tehnoloogia

MäluGDDR5 8GB
Kettamaht1TB
Mõõtmed295×55×327 mm
Kaal3.3 kg
BD/ DVD seadeBD × 6 CAV
DVD × 8 CAV
Sisendid/väljundidSuper-Speed USB (USB 3.1 Gen.1) port × 3
AUX väljund × 1
VõrguseadeEthernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth® 4.0 (LE)

VoolutarveAC 100V, 50/60Hz
EnergiatarbimineMax. 310W
Töökeskkonna temperatuur5ºC – 35ºC
AV väljundHDMI ja optiline

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

GoPro uus HERO5 Black on väga hea kaamera, mis on loomulikult varasemast parem, aga ka soodsam

Eelmine lugu

Idufirmade kiirendi VUNK finaali jõudis kolm potentsiaalikat äriideed

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised