UudisedTele2

Tele2 ostab ärikliendiurul positsiooni tugevdamiseks konkureeriva Taani päritolu ettevõtte Rootsi üksuse

0
TDC teenindusauto. Foto: TDC

Tele2 Rootsi avalikustas täna, et ostab umbes 310 miljoni euro eest ära Taani päritolu konkurendi TDC Rootsi üksuse, et tugevdada Tele2 positsiooni äriklienditurul.

TDC Rootsi on edukas äriklientidele eri- ja terviklahenduste pakkuja, mille klientide seas on nii avaliku kui erasektori asutusi. Ettevõtte tugevuseks on võrguteenuse ja kommunikatsiooniriistvara pakkumine.
Tele2 grupi juhi Allison Kirkby sõnul on tehing Tele2 jaoks unikaalne võimalus liitumisel tekkinud sünergia abil laiendada B2B ehk ärilt ärile suunatud teenuste skaalat ja tooteportfelli, rahuldades äriklientide aina kasvavat vajadust laia hulga ebatraditsiooniliste side- ja võrguteenuste järele ajal, mil andmesidetarbimine aina kasvab ning populaarsust koguvad pilveteenused.
Tehinguga võtab Tele2 Rootsi üle nii TDC olemasoleva kliendibaasi, ettevõtte rajatud üleriigilise fiiberoptilise baasvõrgu kui töötajad. Eelmise aasta lõpus oli ettevõttel 809 töötajat.
Tehing peaks jõustuma käesoleva aasta neljandas kvartalis

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Allikas:

Tele2, TDC

Microsoft näitas videos, et sülearvutis kulutab videot vaadates Google Chrome veebilehitseja kõige enam akut

Eelmine lugu

Mis on Quantum Dot ekraan ja kuidas see erineb tavalisest LED paneelist?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised