Connect with us

Microsoft

Microsoft näitas videos, et sülearvutis kulutab videot vaadates Google Chrome veebilehitseja kõige enam akut

Avaldatud:

Microsoft laadis eile YouTube’i video, kus pandi proovile neli identset Microsoft Book sülearvutit. Igal arvutil töötab erinev veebilehitseja ehk brauser ning need kõik esitavad internetist sama videot.

Google Chrome’i brauser näitas videot umbes 4 tundi ja 20 minutit, kuni arvuti lülitus välja aku tühjakssaamise tõttu. Järgmisena lülitus välja Mozilla Firefoxi veebilehitsejat kasutanud arvuti, mis suutis videot näidata umbes tund aega rohkem kui Chrome. Kolmandana lülitus välja Opera veebilehitsejat kasutanud süler, mis töötas 6 tundi ja 18 minutit. Sellest veel umbes tund aega kauem ehk 7 tundi ja 22 minutit suutis neljas arvuti sama videot näidata, kasutades Microsofti enda Edge veebilehitsejat.

Seega kokkuvõtvalt saab öelda, et Microsoft Edge veebilehitsejat kasutanud arvuti töötas sama videot vaadates 70% kauem, kui Chrome’i kasutanud arvuti. See kestis 43% kauem kui Mozilla Firefox ning Operast töötas Edge’i brauseriga süler 17 protsenti kauem.

Tõenäoliselt iga tavaline kasutaja ei taha Microsoft Book sülearvutiga vaadata järjest 7 tundi videot internetis ning selle kohta pole tarkvaragigant midagi öelnud, kui kaua kestavad eelmainitud brauserid kergema veebisurfamisega (näiteks uudiste lugemisega).

Paljudele kasutajatele pole Microsofti pakutav Edge veebilehitseja piisav, kuna seal pole laienduste paigaldamise funktsiooni, mis teistel on. Sel suvel saabub uus Edge’i versioon, kus on laiendustevõimalus olemas.

Samuti võivad samasuguste testide tulemused erineda, kui kasutusel on teise tootja sülearvutid, seisab kirjas väikselt video all.

Videot vaata siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

WEB

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Äpid

Microsofti uus fotoäpp kasutab tehisintellekti (ja on suunatud noortele)

Avaldatud:

Microsoft tegi valmis uue iOS-ile mõeldud fotorakenduse Sprinkles, mis on loodud noorematele kasutajatele. Äpp sisaldab loomulikult palju emotikone, tekste ja  kleebiseid fotodele panemiseks, sisaldab see ka Microsoft masinõpet ja tehisintellekti, mis võimaldab tuvastada nägusid, tuvastada pildil oleva inimese vanust ja emotsiooni, leida kõige sarnasema kuulsuse, soovitada tekste jne.

Kõiki eelmainitud fotode redigeerimise võimalused pole uues äpis esmakordselt, vaid neid on varasemalt eksisteerinud ka mitmetel veebitööriistadel, mille tegemisse on Microsoft panustanud, näiteks How-Old.net. Nüüd on lihtsalt hunnik rumaaid funktsioone ühes lihtsasti kasutatavas äpis koos.

Näotuvastustehnoloogia võimaldab äpis lisada mütse ja vuntse, ning näoilmete järgi saab äpp aru, millist pealkirja võiks pildile lisada. Lisaks sellele oskab Sprinkles lisada kleebiseid vastavalt pildistamise ajale ja asukohale.

Kui soovitud tobe foto on valmis, saab seda muidugi kohe jagada ka Facebookis, Twitteris, Instagramis, e-kirjaga jne. Äpp on eksklusiivne vaid Apple’i nutiseadmetele ning selle saab allalaadida siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Microsoft

Microsofti uuel Xbox One S mängukonsoolil on 4K UHD tugi

Avaldatud:

Microsoft tõi tänavusel E3 mängudemessil avalikkuse ette uue mängukonsooli Xbox S-i. Pildid konsoolist olid juba mõnda aega teada tänu infolekitajate usinale tööle, aga nüüd on teada ka uue Xboxi andmed ja teised tooted, mida Microsoft ka esitles.

Xbox S

xbox sXbox S on kõige väiksem ja kompaktsem Xboxi mängukonsool, mis iial loodud. See on eelnevast Xbox One’ist ligi 40% väiksem ja lõpuks on vooluadapter pandud mängukonsooli enda sisse. Konsool toetab esmakordselt Xboxi ajaloos 4K UHD sisu, mida saab esitada Blu-ray plaadi abil või kasutades voogedastusteenuseid nagu Netflix ja Amazon Video. Samuti toetab Xbox S HDR videot nii mängudes kui ka videoid vaadates. Lahti selgitatuna tähendab see seda, et ekraanil on ka pimedates kohtades näha endiselt palju detaili, samamoodi nagu pilt on detailne, kui on näha valgemaid asju. Uue Xboxi eeltellimine just algas ning poodidesse jõuab see sügisel. Tavaline mudel, millel on 500 GB mahutavusega kõvaketas, hakkab maksma 299 eurot. 1 TB salvestusruumiga mudeli hind saab olme 348 eurot ning piiratud kogustes jõuab valitud regioonides müügile ka 2 TB suuruse kõvakettaga mudel, mille hind on 399 eurot.

Scorpio

2017. aastal saabuvast Microsofti järgmisest Scorpio nime kandvast mängukonsoolist peaks saama iga mängukonsoolide fänni unistus. See on kõige võimsam mängukonsool iial. Ülivõimas graafikakaart toetab 4K mänge ning kõrgema klassi virtuaalreaalsust. Scorpio liitub Xbox One’i ja Xbox S-i perekondadega, mis kasutaja jaoks tähendab ainult positiivset. Kõik eelmainitud Xboxide mängud ja lisad on saadaval ka Scorpiole.

Xbox Design Lab

DesignLabHERO-1

Microsoft tegi võimalikuks ka konsooli juhtpuldi kohandamise. Fännid saavad internetikeskkonnas luua meeldiva Xboxi mängupuldi välimuse ning sobiva puldi tellida. Vlida saab 8 miljoni värvikombinatsiooni hulgast ja muuta saab põhimõtteliselt kõiki juhtpuldi osi. Ameerikas, Kanadas ja Puerto Ricos saadaval olev Desgin Lab võimaldab ka puldile lasta lasergraveeringuga trükkida enda nimi või näiteks logo. Ilma lasergraveeringuta puldi hind hakkab olema 79,99 dollarit.

Xbox Live’i uuendused

Ka ettevõtte on online-mängukommuuni on uuendatud. Xbox Live’is saab nüüd luua nn klubisid, kuhu lisada sarnaste huvidega ja mängudega kasutajaid. Lisatud on ka uus funktsioon, mis toob samasse mängu kokku arvutit ja Xboxi kasutavad mänguhuvilised. Hetkel on ühilduvad mängud Gears of War 4, Forza Horizon 3, Sea of Thieves ja Scalebound. Microsofti virtuaalassistent Cortana on leidnud tee mängukonsoolideni. Seda kahjuks vaid Ameerikas ja Suurbritannias.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: