UudisedMicrosoft

Microsoft näitas videos, et sülearvutis kulutab videot vaadates Google Chrome veebilehitseja kõige enam akut

0

Microsoft laadis eile YouTube’i video, kus pandi proovile neli identset Microsoft Book sülearvutit. Igal arvutil töötab erinev veebilehitseja ehk brauser ning need kõik esitavad internetist sama videot.

Google Chrome’i brauser näitas videot umbes 4 tundi ja 20 minutit, kuni arvuti lülitus välja aku tühjakssaamise tõttu. Järgmisena lülitus välja Mozilla Firefoxi veebilehitsejat kasutanud arvuti, mis suutis videot näidata umbes tund aega rohkem kui Chrome. Kolmandana lülitus välja Opera veebilehitsejat kasutanud süler, mis töötas 6 tundi ja 18 minutit. Sellest veel umbes tund aega kauem ehk 7 tundi ja 22 minutit suutis neljas arvuti sama videot näidata, kasutades Microsofti enda Edge veebilehitsejat.

Seega kokkuvõtvalt saab öelda, et Microsoft Edge veebilehitsejat kasutanud arvuti töötas sama videot vaadates 70% kauem, kui Chrome’i kasutanud arvuti. See kestis 43% kauem kui Mozilla Firefox ning Operast töötas Edge’i brauseriga süler 17 protsenti kauem.

Tõenäoliselt iga tavaline kasutaja ei taha Microsoft Book sülearvutiga vaadata järjest 7 tundi videot internetis ning selle kohta pole tarkvaragigant midagi öelnud, kui kaua kestavad eelmainitud brauserid kergema veebisurfamisega (näiteks uudiste lugemisega).

Paljudele kasutajatele pole Microsofti pakutav Edge veebilehitseja piisav, kuna seal pole laienduste paigaldamise funktsiooni, mis teistel on. Sel suvel saabub uus Edge’i versioon, kus on laiendustevõimalus olemas.

Samuti võivad samasuguste testide tulemused erineda, kui kasutusel on teise tootja sülearvutid, seisab kirjas väikselt video all.

Videot vaata siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Allikas:

WEB

Telia saavutas 4G internetivõrgus ulmelise 1 Gbit/s internetikiiruse

Eelmine lugu

Tele2 ostab ärikliendiurul positsiooni tugevdamiseks konkureeriva Taani päritolu ettevõtte Rootsi üksuse

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised