UudisedEestiTelia

Telia Eesti uus peakontor valmib järgmise aasta alguses, nurgakivisse valati iPhone, ajaleht ja valguskaabel

0
Telia Eesti juht Dan Strömberg koos valguskaabli tüki ja iPhone'iga, mis läksid nurgakivisse

Kristiine linnaosasse kerkiv Telia Eesti uus peahoone sai neljapäeval nurgakivi, kuhu valati lisaks värskele ajalehele ja valguskaabli jupile ka populaarne iPhone 5S nutitelefon.

Aadressile Mustamäe tee 3 kerkiv büroohoone tuleb 14-korruseline, millest 11 võtab rentnikuna kasutusele Telia Eesti. Kogu hoone pindala on ca 9000 m2 ning 7200 m2 võtab sellest kasutusele Telia, kelle 2000 töötajast asub uues hoones tööle 600.

Telia valmiv peakontor kannab endas uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõtte sõnumit ning valmides eristub see väga selgelt tüüpilisest kontoritöö keskkonnast. Teisisõnu saab endale tegevuspõhise kontori, kus iga inimene saab valida, kus ja kellega ta hetkel koos töötab. Uude majja kolib Telia 2017. aasta kevadel.

Kvartali ühe partneri AS EKE Real juhataja Karl Ader märkis, et valmiv hoone on mitmes mõttes eriline. „Telia hoonet iseloomustavad kõrged laed, peen sisekujundus ja -viimistlus, tipptehnoloogia, maa-alune vaiaküte ja jahutus, läbi kahe korruse kulgev 9 meetri kõrgune naturaalne taimesein ning 40 meetri laiune fassaadiekraan kogu maja laiuses. Tegu on Tallinna ühe ilusama ja omanäolisema ärihoonega.“

Esimesena kerkib kvartalisse 14-korruseline Telia maja, mis valmib juba 2017. aasta alguses, sellega koos ka uus parkimismaja. Seejärel jõuab arendus teise kõrghoone kätte, kuhu tulevad uued bürood ja korterid.

Telia uue peahoone ehitust finantseerib Swedbank. „Meil on suur rõõm olla selle projekti partneriks ning näha Tallinna büroopindade turgu mitmekesistumas,“ ütles panga kinnisvaraosakonna juht Ero Viik.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Elisa annab nõu: kuidas suvilas või maakodus levitingimusi parandada

Eelmine lugu

Instagramil täitus 500 miljonit kasutajat

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised