UudisedÄpid

Tootefotode tegemine telefoniga muutus just tunduvalt lihtsamaks

0

Idufirma, kes on varem teinud näiteks paremaid pilte tegeva telefonirakenduse Camera51, tuli täna lagedale uue fotoäpiga, mis on loodud ilusate tootefotode tegemiseks ilma tasutafoonideta ja valgustuseta. Siiski päevavalgust läheb vaja. Uus rakendus, mille nimeks on Product Camera skänneerib pildistatava toote läbi ning peale pildi tegemist suudab rakendus välja lõigata teie esemed ning nende tausta muuta lumivalgeks.

Selleks, et saada parim tulemus, tuleb tootele tekkinud tugevaid varje vältida ning samuti võiks olla piisavalt valgust, et toode välja paistaks korralikult.

Product Camera rakendus on loodud eelkõige netipoe pidajatele, kellel pole kõike vajaminevat varustust suurepäraste tootefotode tegemiseks. Teisalt on rakendus väga kasulik ka tavainimestele, kes müüvad tihti enda kaupu internetis, sest statistika kohaselt suurendavad head tootefotod üsna palju klientide hulka.

Proovisin ka ise antud rakendusega teha paar tootepilti ning saan tunnistada, et rakendus tõepoolest toimib. Kuna valgustingimused polnud head, siis ei suutnud rakendus täpselt välja lõigata pildistatud arvutihiirt, aga kui juurde võtta näiteks tavaline laualamp, siis oleks tulemus kindlasti parem.

Product Camera on hetkel allalaetav Google Play rakendustepost ning järgmisel aastal ilmub ka versioon Apple’i seadmetele.

Allikas: Google Play

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Logitech tegi avalikuks Logi CREATE klaviatuuri iPad Pro tahvelarvutile

Eelmine lugu

Carvana on “joogiautomaat” päris autodele

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised