UudisedToshiba

Toshiba ChromeBook 2 on läbinud uuenduskuuri

0

Toshiba on uuendanud riistvaraliselt enda Chromebook 2 sülearvutit ning lisab et tegu EI OLE Chromebook 3-ga. Riistvaralt saab uus mudel endale 5. põlvkonna Intel Core i3 protsessori (tuntud kui Broadwell). Teine uus mudel saab endale lahjema Intel Celeron protsessori.

Chromebook 2-l on 13.3-tolline 1080p FullHD ekraan, uus ja palju parem tagantvalgustusega klaviatuur, sülearvuti kaalub 1.3 kilogrammi ning tootja sõnul kestab arvuti aku kuni 8,5 tundi.

Chromebook 2 mõlemad mudelid tulevad koos 4-gigabaidise operatiivmäluga, 802.11ac Wi-Fi-ga, USB 3.0 ja 2.0 ühendusliidestega,  HDMI väljundiga, aardipesagakSD ja Keningston pesaga arvuti lukustamiseks näiteks laua külge.
Cchromebook 2 ostjad saavad tasuta kaasa 100GB Google Drive’i pilveruumi, 90-päevase muusikakuulamiskoodi Google Play Music’us ning võib-olla midagi veel.

Vaevalt, et Toshiba uute Chromebook 2 mudelitega suure turuosa võidab, sest ausalt öeldes ei ole Chrome OS operatsioonisüsteemiga midagi erilist teha peale veebi sirvimise.

Toshiba Chromebook 2 mudelid jõuavad poelettidele oktoobris hindadega 300 ja 400 eurot.

Toshiba-Chromebook-2-630x354

 

Allikas: TechnoBuffalo

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Roosat iPhone 6S nutitelefoni on saatnud kõige suurem müügiedu

Eelmine lugu

Facebook hakkab pagulaslaagritele internetti pakkuma

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised