Connect with us

Toshiba

Toshiba ChromeBook 2 on läbinud uuenduskuuri

Avaldatud:

Toshiba on uuendanud riistvaraliselt enda Chromebook 2 sülearvutit ning lisab et tegu EI OLE Chromebook 3-ga. Riistvaralt saab uus mudel endale 5. põlvkonna Intel Core i3 protsessori (tuntud kui Broadwell). Teine uus mudel saab endale lahjema Intel Celeron protsessori.

Chromebook 2-l on 13.3-tolline 1080p FullHD ekraan, uus ja palju parem tagantvalgustusega klaviatuur, sülearvuti kaalub 1.3 kilogrammi ning tootja sõnul kestab arvuti aku kuni 8,5 tundi.

Chromebook 2 mõlemad mudelid tulevad koos 4-gigabaidise operatiivmäluga, 802.11ac Wi-Fi-ga, USB 3.0 ja 2.0 ühendusliidestega,  HDMI väljundiga, aardipesagakSD ja Keningston pesaga arvuti lukustamiseks näiteks laua külge.
Cchromebook 2 ostjad saavad tasuta kaasa 100GB Google Drive’i pilveruumi, 90-päevase muusikakuulamiskoodi Google Play Music’us ning võib-olla midagi veel.

Vaevalt, et Toshiba uute Chromebook 2 mudelitega suure turuosa võidab, sest ausalt öeldes ei ole Chrome OS operatsioonisüsteemiga midagi erilist teha peale veebi sirvimise.

Toshiba Chromebook 2 mudelid jõuavad poelettidele oktoobris hindadega 300 ja 400 eurot.

Toshiba-Chromebook-2-630x354

 

Allikas: TechnoBuffalo

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Toshiba

Toshiba kaotas 4,5 miljardit dollarit ja koondas 7800 töölist

Avaldatud:

Arvutitootja Toshiba töötajaid on pühade ajal tabanud ebameeldiv olukord. Juba pool aastat tagasi teatas ettevõtte, et toonane tegevjuht Hisao Tanaka astub tagasi. Tegevjuhi tagasiastumise põhjus peitus selles, et firma deklareeris tulu valesti.

Toshiba otsustas peale seda skandaali vallandada koguni 7800 töötajat. Koondatud töötajad moodustavad kokku lausa 30% tööliste arvust. Et järje peale tagasi jõuda uurib Toshiba võimalusi erinevate osakondade müümiseks. Väidetavalt soovib ettevõtte vabaneda arvutite ning tervishoiu toodetega tegelevatest osakondadest.

Lisaks lõpetatakse Toshiba brändiga telerite müük väljaspool Jaapanit. Toshiba tunnistas kurbusega, et selles kvartalis (lõppeb märtsis) on firma kaotanud 4,5 miljardit dollarit.

Järgmiseks kvartaliks loodab Jaapani ettevõte saada kasumit ja rohkem pühenduda telerite arendamisesse.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Toshiba

Toshiba uus DynaTab tahvelarvuti tuleb koos Wacomi puutepliiatsiga

Avaldatud:

Toshiba avalikustas uue DynaPad nime kandva tahvelarvuti, mis on 12-tollise ekraaniga kaks-ühes sülearvuti sarnaselt Microsoft Surface’ile. Toshiba on tahvelarvuti valmimisel teinud koostööd Wacom’iga ja tahvelarvutiga tuleb ostes kaada bambusest valmistaud täpne puutepliiats.

Toshiba-DynaPad-N72-1444729650-0-0

Selleks et kunstihuvilistel kasutajatel oleks hea DynaPad’iga kunsti teha, on tahvelarvutil selge Full HD (1080p) ekraan, mille peal on mitmed erinevad kihid, mis takistavad sõrmejälgede ja peegelduste tekkimist ekraanile. Eriliseks graafiliseks tööks ja mängimiseks Toshiba uusim tahvel loodud ei ole, sest seda hoiab töös ünsa aeglane 1.44 GHz Intel Atom protsessor ja RAM mäu on tahvlil 4GB. Teistele praeguse aja tahvelarvutitele DynaTab järgi ei jõua kiiruselt, aga tootja sõnul on tegu maailma kõige kergema ja õhema 12-tollise ekraaniga tahvelarvutiga. Ilma klaviatuurita kaalub tahvelarvuti “vaid” 569 grammi ja koos klaviatuuriga täpselt 996 grammi. Toshiba-dynaPad-Windows-10-Tablet-image-2-1024x671

Uus DynaPad tahvelarvuti on hetkel Jaapanis juba müügil, aga Euroopasse ja Ameerikasse peaks tahvelarvuti jõudma alles järgmise aasta esimesteks kuudeks. Hind peaks jääma umbes 1200 euro juurde.

Allikas: Windows

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Toshiba

Toshiba uus kaks-ühes arvuti tuleb soodsa hinnaga ja hea ekraaniga

Avaldatud:

Kaks- ühes tüüpi tahvelarvuteid on turul mitmeid, aga mõne korralikuma mudeli hinnad on väga kõrged. Näiteks tuntud Microsofti Suface Tab tahvelarvuti koos klaviatuurikomplektiga maksab üle 1000€. Kui teiste tootjate lahendused tunduvad liiga kulukad, siis tasub suunata enda silmad Toshiba uue kaks ühes tahvelarvuti Satellite Click 10 poole. Tahvelarvuti kaalub koos klaviatuuriga umbes 1kg, ilma klaviatuurita on tahvli kaal ligikaudu 500gr. Tahvelarvuti paksus on 9mm, mis ei ole kõige õhem, aga see peaks tagama selle, et tahvelarvuti ei libise kogematta käest ära.

Olulisemad tehnilised näitajad:

  • 10-tolline 1900 x 1200 resolutsiooniga ekraan
  • Tagukaamera on 8-megapiksline, esikaameral on 2 megapikslit
  • Sisseehitatud SSD massmäluseadme mahtu saab kasutaja valida 32GB või 64GB (mälu on laiendatav MicroSD mälukaardi abil
  • Multimeedia poolelt saab tahvelarvutilt leida Micro HDMI väljundi ja Dolby Digital Plus stereokõlarid
  • Protsessoriks on Intel Atom X5
  • Operatiivmälu on arvutil 2GB
  • Hinda hakkab Satellite Click 10-l olema 300-400 eurot

Toshiba Satellite Click 10 on välimuselt üsna tavaline tahvelarvuti, aga seda eristab teistest kindlasti väga hea resolutsiooniga ekraan, tagukaamera ning lõpuks hind. Kaks-ühes tahvelarvutid on suurepärased liikuvale inimesele, kes tahab saavutada tavaarvuti kogemuse liikvel olles.

[divider]Satellite Click 10 pressifotod[/divider]

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: