Uudised

Turule on jõudmas väike, võimas ning rohkete laiendusvõimalustega miniarvuti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kui Apple TV-st jääb väheks videomängude mängimisel, siis kindlasti tasub kaaluda uue Zotac Zbox’i ostmist, sest see on kompaktne, kuid samas väga võimas.

Zbox MI551 miniarvuti südameks on Intel Core i5-6400T Quad-Core protsessor, mille taktsageduseks on 2,2 GHZ ning Turbo Boost tehnoloogia abil on võimalik protsessorit kasutada ka 2,8GHz’il. Läbi protsessori käib ka arvuti graafiline pool – Intel HD Graphics 530 intregeeritud graafikakiip on tavaliste mängude mängimiseks piisavalt võimas ja protsessorit jahutab ventilaator ning arvutil on jauhutuseks õhuavad.

MI551-l on sisemälu jaoks 2.5-tollise SSD seadme jaoks pesa, kuhu kasutaja saab ise lisada sobiva suurusega massmäluseadme.

Muutmälu saab olla seadmel kuni 16 GB ning sellise mälumahu saab saavutada tänu kahele DDR3L-1600 SODIMM mälupesale.

Zbox’i mõõtmed on 188 x 188 x 51mm, mis on Apple TV-st poole suurem, kuid tegu on siiski väga pisikese arvutiga, nii pisikesega muidugi mitte, kui Raspberry Pi.

Ühenduspesade poolelt on arvutil kaks DisplayPorti ja HDMI liides monitoride jaoks, USB 3.1 C-tüüpi ühendusliides vooluvõrku ühendamiseks, üks tavaline USB 2.0 liides, kaks USB 3.0 porti näiteks hiire ja klaviatuuri ühendamiseks ning lisaks on kaks porti LAN võrgukaablite ühendamiseks.

Zotac Zbox MI551 arvuti Apple TV miniarvuti teler televiisor intel protsessor usb 3 usb c 2

Arvutil on üllatusena ka mälukaardilugeja ning VESA kinnitus, mille abil saab arvuti kinnitada näiteks arvutimonitori või teleri taha, sest see on nii väike.

Kahjuks ei ole tootja hinna kohta veel midagi teatanud, aga hind ei ole kindlasti väga soodne, sest tegu on korraliku tavaarvutiga üliväikeses korpuses, mis mahub isegi arvutimonitori taha peitu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: