Uudised

YouTube’i tasuline reklaamivaba videoteenus tuleb varsti

0

YouTube on väidetavalt lähiajal väljastamas enda kauaoodatud teenust, mis tagab kasutajale reklaamivaba keskkonna peale tasumist.

Google, YouTube keskkonna omanik on juba suurematele videotegijatele saatnud välja e-kirjad, et videoloojad saaksid nõustuda 22. oktoobriks uue reklaamivaba YouTube’i osa tingimustega. Kasutajatele pole mõistlik lepingust loobuda, sest sel juhul ähvaradab YouTube neid montiseerimisvõimalusest ilmajätmise ja videote privaatseks tegemisega.

Uus 10 dollarit kuus maksev teenus ei võta pelgalt kõiki reklaame ära, vaid annab liitujatele võimaluse kuulata videote taustaks uuest tasulisest muusikakeskkonast tasuta muusikat.

See, et YouTube nõuab allkirjastatud lepinguid tagasi 22. oktoobriks, ei tähenda veel seda, et sellel päeval uus teenus avatakse. Võimalik, et kasutajad peavad veel jõuludeni ootama, et hakata oma raha Google’ile andma.

Lühendatud YouTube’i sõnum sisuloojatele kõlab nii:

Selleks, et vaatajatel oleks rohkem võimalusi reklaamide kaotamiseks, saab varsti valmis kuumaksega tasuline teenus, et kasutajad saaksid parema vaatajakogemuse ilma reklaamideta ning sisuloojad saaksid enda videotelt raha. Nii saavad mõlemad osapooled olla rahul ning jätkata oma tegevustega..

Sellepärast ongi meil vaja teie nõusolekut uue reklaamivaba keskkonna loomiseks.

Selleks, et tingimustega nõustuda, on vaja teil logida enda YouTube’i kontole sisse ning järgida töölauale ilmunud juhiseid.

Kui te ei ole selleks kuupäevaks nõustunud tingimustega, muutuvad teie videod privaatseks või montiseerimatuks Ameerika Ühendriikides.

 

 

Allikas: Re/Code

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Kaameratootja RED avalikustas enda soodsaima 4K videokaamera

Eelmine lugu

BlackBerry uus nuppudega Android telefon saab avalikuks juba sel aastal

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised