Äppening

Mis on äpid?

0

Sõna äpp on suupärasem variant sõnast aplikatsioon – tarkvara või programm, mis on reeglina kasutatav mobiiliseadme puhul. Termin äpp viitas originaalselt mitmetele mobiili- või arvutiaplikatsioonidele, kuid on tänapäeval saanud täpsema tähenduse – see viitab väikestele programmidele, mida saab ühest kohast – rakendustepoodidest (nt Google Play Store ja Apple App Store) – korraga paigaldada.

Praegu on eelmainitud rakendustepoodides saadaval miljoneid äppe ja mänge, mida lisandub sinna iga päev. Mõned äpid on tasuta, kuid mõned on tasulised. Paljudest tasuta äppidest on saadaval tasulised versioonid, mis pakuvad lisavõimalusi või ei sisalda reklaame.

Kui soovid teada, kuidas kiiresti muutuvas ja arenevas äpimaailmas õigeid valikuid teha ja milliseid äppe üldse järele proovida tasub, loe Kuvari uut rubriiki Äppening, kust leiad hulganisti soovitusi, õpetusi ja palju muud kasulikku lugemist äppide kohta.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

5 nutikat nippi oma nutika telefoni kasutamiseks

Eelmine lugu

Siin on 7 kodumaist äppi, mida tasub järele proovida

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Äppening