Õpetused

Kuidas leida oma lemmikloom nutitelefoni abiga?

0

Tänapäeval saab teha peaaegu kõike nutitelefoni abiga. Võib lugeda lehti, teha tööd, vaadata filme, kuid kui lemmikloom ära kaob, siis puhtalt telefoni abiga teda üles ei leia. Kuid kui mõnikord peakski lemmikloom ära jooksma, siis selle jaoks on leiutatud üks huvitav vidin.

Seadme nimi on Whistle. See töötab GPS-i abiga ning paigaldatakse oma lemmiklooma kaela peale. Lemmiklooma asukohta saab jälgida vastava äpiga.

Whistle’iga ei pea enam nii palju koera pärast muretsema. Koera võib lasta vabalt loodusesse jooksma ning kogu tegevust saab otse jälgida läbi oma nutitelefoni. Äpi kaudu näeb kui pikalt loom on ära olnud, mis kohtades käinud ning näeb isegi koera tervislikku seisundit.

Tootja sõnul on whistle’il IP67 veekindlus, mis tähendab, et lemmikloom võib koos seadmega kas või ujuma minna. Seadme mõõtmed on 1.5 x 4.2 x 0.8 tolli ning hind on 79 dollarit. Whistle saab endale soetada tootja kodulehelt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsungi 1TB mälukangelane kaob taskus ära

Eelmine lugu

Fotograaf Jake Farra õpetab telefoniga hämaras profipiltide tegemist

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Õpetused